Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pokaz filmu SYN WINNETOU

Pokaz filmu SYN WINNETOU
📅 Data: czwartek, 22 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Multikino Ursynów (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Cykl „Bezpłatne seanse filmowe dla dzieci” jest jednym ze zwycięskich projektów III edycji budżetu partycypacyjnego na rok 2017. Projekt rozpoczął się 23 lutego i potrwa do końca tego roku. W repertuarze są propozycje zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Wszystkie seanse wyświetlane są bez reklam i poprzedzone są prelekcją o charakterze edukacji filmowej. Na ten projekt do budżetu partycypacyjnego głosowało 1511 mieszkańców.

22 czerwca, czwartek, godz. 18.00
SYN WINNETOU
reż. André Erkau, Niemcy, 2015, 90′, sala nr 12
Max może nie wygląda – jest dość niski, pulchny, ma blond włosy i bardzo bladą cerę – ale duchowo od najmłodszych lat jest stuprocentowym Indianinem. W końcu w dniu jego narodzin ojciec zawiesił mu na szyi pióro orła. Przed nim niesamowita okazja, żeby pokazać światu swoją indiańską stronę – rozpoczął się casting do roli syna Winnetou. Trening będzie prawdziwym wyzwaniem – pod okiem przyjaciela z obozu dla młodych Indian, Mortena, Max będzie szkolił się w jeździe konnej, łapaniu na lasso i chodzeniu po rozgrzanych węglach. A jeszcze trzeba zapamiętać rolę. I jeszcze przypomnieć tacie, co to znaczy być prawdziwym Indianinem i sprawić, że rodzice znowu będą razem, tym razem na zawsze. Nie będzie łatwo, ale dumni Indianie nigdy się nie poddają. Howgh!

DYSTRYBUCJA KART WSTĘPU:
Karty wstępu przysługują wyłącznie dziecku wraz z opiekunem.
Bezpłatne karty wstępu na seans będzie można zamówić poprzez wysłanie zgłoszenia na adres kino.kultura@ursynow.pl, w tytule e-maila wpisując TYTUŁ FILMU oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu. Zgłoszenia będą przyjmowane od PIĄTKU od godz. 12.00 do PONIEDZIAŁKU poprzedzającego dany seans.
Jednej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu.
W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart, zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione e-mailem we WTOREK poprzedzający seans.
Osoby, które otrzymają odpowiedź e-mailową będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość, w terminach podanych w przesłanej informacji.
Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona we CZWARTEK, w dniu seansu o godz. 9.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów.
Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy Ursynów we CZWARTEK w dniu seansu od godz. 9.30.
Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam, poprzedzone są prelekcją o charakterze edukacji filmowej.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: film dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️