Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie z legendą – Ruud Gullit odwiedzi Warszawę

Spotkanie z legendą – Ruud Gullit odwiedzi Warszawę

reklama
📅 Data: poniedziałek, 29 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, R-GOL.com Warszawa, ul. Puławska 255 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Jeden z najlepszych pomocników w historii piłki nożnej, Holender Ruud Gullit wydał książkę pt. „Jak oglądać piłkę nożną”, która już niedługo trafi do sprzedaży. W związku ze zbliżającą się premierą legenda Milanu odwiedzi Sklep Piłkarski R-GOL w Warszawie przy ulicy Puławskiej 255, gdzie spotka się z fanami i opowie o swojej najnowszej publikacji.

Ruuda Gullita nie trzeba specjalnie przedstawiać ciut starszej części kibiców, a i młodsi zapewne słyszeli już to nazwisko – laureat Złotej Piłki z 1987 roku, dwukrotny zwycięzca plebiscytu World Soccer Magazine na Najlepszego Piłkarza Świata i kapitan reprezentacji Holandii, która w 1988 roku sięgnęła po Mistrzostwo Europy. Holenderski pomocnik, który słynął z doskonałej gry w powietrzu i świetnego przeglądu pola, najlepsze lata piłkarskiej kariery spędził w Milanie, gdzie wraz z rodakami – Marco van Bastenem i Frankiem Rijkaardem – trzykrotnie wygrywał Serie A i dwa razy zdobywał Ligę Mistrzów.

Spotkanie fanów z Ruudem Gullitem odbędzie się 29 maja o godzinie 19:00, a poprowadzi je Michał Pol – redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”. Wstęp na event jest oczywiście bezpłatny, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, którzy chcą nabyć książkę i otrzymać autograf lub marzą o wysłuchaniu legendy holenderskiej piłki i poznaniu jego spojrzenia na dzisiejszy futbol.

Zapraszamy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę