Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

WOLNY KADR #11 : "Rusałka"

WOLNY KADR #11 : "Rusałka"

reklama
📅 Data: niedziela, 14 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cafe Kryzys ul.Wilcza 30 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na kolejną odsłonę filmowego cyklu Wolny Kadr - nieregularnych wieczorków dyskusyjno-filmowych w Cafe Kryzys.

W niedziele 14 maja o godzinie 20:14 zajdzie słońce,a my rozsiądziemy się wygodnie na Kryzysowych kanapach oraz krzesłach i popijając pyszne napoje obejrzymy wspólnie film pt.:

Rusałka
2007 ‧ Fantasy?Komedia?Dramat? ‧ 1g 55m
reż. Anna Melikian
Rosja

Narodziny Rusałki (Mariya Shalayeva) nie są niczym szczególnym ani w życiu jej praktycznej matki, ani babci pogrążonej w mglistych wspomnieniach o czasach, których nikt już nie ma głowy pamiętać.
Mała Alisa rośnie, a razem z nią rosną marzenia. Marzenia o spotkaniu na przystani mężczyzny w marynarskiej czapce, który rozpozna w malutkiej dziewczynce ukochaną córkę, o śnieżnobiałej baletowej paczce, wreszcie – o wyjeździe z ciasnej prowincji w wielki świat. Przecież nic nie jest niemożliwe dla kogoś, kto potrafi jednym oddechem obudzić sztorm czy sprawić, że jabłka – jak na komendę – opadną z drzewa. Czar działa. Rodzina Alisy przeprowadza się do Moskwy – nowoczesnego, pięknego miasta ze snu, w którym życie jest lekkie, łatwe i przyjemne – całkiem jak z reklamy, która kusi, namawia, przekonuje z każdej strony. Czasem przesłania świat. Co dalej? Alisa zaczyna studia, poznaje życie telefonicznego ludzika, spotyka sprzedawcę działek na księżycu, uszczęśliwia pewną złotą rybkę i poznaje smak ananasa. Nie z puszki...

Zwiastun: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę