Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Młodego Architekta i Inżyniera

Dzień Młodego Architekta i Inżyniera
📅 Data: wtorek, 16 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Multikino Złote Tarasy, ul. Złota 59 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na Dzień Młodego Architekta i Dzień Młodego Inżyniera.
Warsztaty odbędą się w Warszawie w Multikinie Złote Tarasy, wspólnie dla architektów i inżynierów, już 16 maja 2017 r. Zaczynamy o 9.30!

Bezpłatna rejestracja dla wszystkich na stronie: link

UWAGA, żeby otrzymać certyfikat uczestnictwa w warsztatach niezbędne jest wyrażenie przez Was zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W PROGRAMIE naprawdę duuużo: wykłady mistrzów architektury i znanych konstruktorów, case study z udziałem inżynierów - praktyków, warsztaty BIM i konsultacje!

WYKŁADY:

1. Projektowanie to nie tylko architektura. O procesie projektowania, współpracy między branżami i certyfikacji LEED/BREEAM.
arch. Szymon Wojciechowski, współwłaściciel i Prezes Zarządu APA Wojciechowski.

2. Wyzwania konstrukcyjne wynikające z wizji architektonicznej na przykładzie budowy Polskiego Pawilonu na wystawę EXPO 2015 w Mediolanie.
dr inż. arch. Hubert Markowski Politechnika Warszawska, architekt i konstruktor, właściciel firmy inżynierskiej ARCHBOX.

3. Wyzwania projektowe i realizacyjne obiektów mostowych. Most podwieszony - kreowanie przestrzeni i konsekwencje konstrukcyjne.
prof. dr hab. inż. Krzysztof Żółtowski Profesor mostowiec na Politechnice Gdańskiej, projektant mostów na największych polskich rzekach, wielu wiaduktów i kładek dla pieszych.

CASE STUDY
NAJWIĘKSZE WYZWANIA PROJEKTOWE I REALIZACYJNE:

1. WARBUD SA
Bartłomiej Nowakowski - Kierownik Przygotowania Produkcji opowie o budowie siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, ze szczególnym uwzględnieniem budowy Sali Koncertowej.

2. MOSTOSTAL WARSZAWA SA
Kamil Wituń - Główny Technolog/Pełnomocnik ds. Zakładowej Kontroli Produkcji opowie o największym betonowaniu w Europie i największym placu budowy w Polsce czyli o procesie betonowania fundamentu kotłowni bloku energetycznego na terenie elektrowni Opole w aspekcie technologicznym oraz logistycznym.

3. UNIBEP SA
Bartłomiej Nowomiński - Dyrektor Rynku opowie o realizacji budynku biurowego Carpathia w Warszawie, która przebiegała nad drugą linią metra.

4. BUDIMEX SA
Piotr Wawrzycki - Dyrektor Kontraktu i Tomasz Jaśko - Zastępca Dyrektora Kontraktu opowiedzą o budowie drogi ekspresowej S7 Ostróda Północ - Ostróda Południe wraz z obwodnicą Ostródy w ciągu DK 16, oraz o realizowanych w ramach tej inwestycji ciekawych obiektach mostowych np. typu extradosed i moście łukowym.

5. FUNDAMENTAL GROUP SA
Marek Borowy - Kierownik Kontraktu opowie o metodzie podstropowej na zrealizowanym obiekcie w ścisłym centrum Warszawy - budynku biurowym przy ulicy Chmielnej 72.

WARSZTATY BIM

1. BIM współpraca pokoleń
mgr inż. Dariusz Kasznia Prezes Fundacji ECCBIM (EUROPEJSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI BIM), Stowarzyszenie Inżynierów Polskich w Wielkiej Brytanii, Stowarzyszenie BIM dla Polskiego Budownictwa.

2. Autodesk Revit. Warsztaty z obsługi - współrzędne, modelowanie, parametry
Piotr Szumski, inżynier aplikacji BIM, trener AEC Design

Weźcie ze sobą LAPTOPY, aby wykonywać ćwiczenia razem z prowadzącym. Na laptopach należy mieć zainstalowany program Revit razem z plikiem: link
Do warsztatów nie trzeba się przygotowywać, natomiast warto znać podstawowe funkcje programu Revit.
Na warsztatach zostaną pokazane następujące funkcje programu Revit:
-ustawianie położenia projektu (współrzędne współdzielone, punkt bazowy, linkowanie plików);
-modelowanie i parametryzacja rodzin trójwymiarowych - bryły koncepcyjne, rodziny architektoniczne, symbolika.

KONSULTACJE

I to nie wszystko! Jak zawsze będziecie mogli porozmawiać z architektami, inżynierami z wiodących firm wykonawczych i doradcami technicznymi z firm, poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są Wam potrzebne przy projektowaniu, zebrać specjalnie dla Was przygotowane materiały informacyjne i pomoce, porozmawiać o projektach, nad którymi obecnie pracujecie.

Dostaniecie certyfikat potwierdzający Wasz udział w DMA i DMI.

Zapraszamy! Zaczynamy o 9.30!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie warsztaty wykład inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧