Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Piknik w ogrodzie św Franciszka Salezego

Piknik w ogrodzie św Franciszka Salezego

reklama
📅 Data: sobota, 03 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Towarzystwo Przytułku im. św. Franciszka Salezego, ul. Solec 36A (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
W sobotę, 3.06.2017 w ramach festiwalu "Wespół w Zespół dla Solca" Towarzystwo Przytułku im. św. Franciszka Salezego zaprasza w godz. 11.00-15.00 na międzypokoleniowy sąsiedzki piknik w ogrodzie Domu Towarzystwa przy ul. Solec 36a (wejście od ul. Ignacego Potockiego).

Organizatorzy tego plenerowego spotkania proponują Mieszkańcom Domu, Sąsiadom i Gościom wiele atrakcji, a także ogrodowe przestrzenie osłonięte przed intensywnym słońcem lub ewentualnym deszczem.
W tak sprzyjających warunkach, niezależnie od pogody, Panie będą mogły odkryć nowe kosmetyki i tajniki letniego makijażu dzięki obecności wizażystek z zaprzyjaźnionego sklepu Hebe. Wielbiciele kwiatów mogą zakupić kwiaty na balkony i na działki, a także poradzić się, jak otoczyć je najlepszą opieką, by pięknie rosły. Przy grillu lub "franciszkowej" drożdżówce i herbatce będzie można porozmawiać z Mieszkańcami Domu, a także z policjantem o bezpieczeństwie seniorów mieszkająch samotnie, jak również z rehabilitantami i dietetykami o tym, jak zadbać o swoją sprawność fizyczną i jak się zdrowo odżywiać.

W cieniu rozłożystych drzew, tak jak w ubiegłym roku, będą przygotowane dwa tory do gry w bule i ławeczki dla widzów. Zachęcamy wszystkich piknikowiczów do kibicowania zawodnikom biorącym udział w II sąsiedzkim turnieju gry w bule. Po zawodach pod czujnym okiem Pana Karola zapraszamy do spróbowania własnych sił w tej bardzo popularnej grze m.in. we Francji, Włoszech i Hiszpanii.

Wśród atrakcji są jeszcze pokazy sprzętu rehabilitacyjnego, do kupienia książki Wydawnictwa Dwie Siostry, konkursy dla dzieci i dorosłych. Można też będzie spróbować swoich sił w zajęciach plastycznych i w wielu jeszcze innych atrakcjach przygotowywanych na to spotkanie.

Wszystkim Sąsiadom i Gościom szczególnie polecamy plenerową wystawę o 120-letniej historii Towarzystwo Przytułku im. św. Franciszka Salezego, fundatorze miejsca Janie Blochu, siostrze Annie Marii Kobylińskiej SM i o współczesnych darczyńcach, dzieki których chęci i zapałowi budynek mimo 120 lat wygląda coraz piękniej z zewnątrz i nowocześniej we wnątrz :)

Zapraszamy Szanownych Mieszkańców Domu, Pracowników i Wolontariuszy, Sąsiadów i Gości do współtworzenia fantastycznej atmosfery ogrodowego przyjęcia w gościnie u św. Franciszka Salezego :)

Pozostajemy z nadzieją na "do zobaczenia" :)

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę