Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Slajdówki „Laos, oaza spokoju”

📅 Data: czwartek, 18 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Klub eventowy Aktywni+ ul. Norwida 4 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Jednym z etapów mojej czteromiesięcznej podróży po Indochinach był Laos, kraj przesycony buddyzmem, zamieszały przez niesłychanie serdecznych, bezinteresownie pomocnych, przesympatycznych ludzi.

Opowiem, dlaczego podróż lokalnym transportem potrafi trwać nawet dwanaście godzin zamiast przewidzianych sześciu, dlaczego czasem jest problem kupić coś w sklepie, bo właściciel akurat… śpi. Wspomnę o tym czy łatwo jest podróżować autostopem, gdzie spać i jak jeść „lepki ryż”.

Opowiem o swoich przygodach (m.in. o tym jak mrówki wygryzły podłogę i wtargnęły w nocy do mojego namiotu, oraz o tym jak podczas podróży łodzią po rzece Nam Ou wraz z moim kompanem z Syberii, Dmitrijem wywróciła nam się łódka i musieliśmy być wyciągnięci na brzeg przez mieszkańców okolicznych wiosek).

Powiem także o tym czy Laos jest tani i jak komercyjna turystyka wpływa na postrzeganie ludzi zachodu przez Laotańczyków i jaki wpływ ma na nich samych.

Organizator: Piotr Wnuk
– pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️