Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

I Warsztaty automasażu twarzy i szyi metodą Yogattractive

I Warsztaty automasażu twarzy i szyi metodą Yogattractive
📅 Data: niedziela, 21 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Znajomi Znajomych, Wilcza 58A (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na kolejne bezpłatne wydarzenie z cyklu Ogólnopolski Tydzień Wege - tym razem tylko dla Pań! Na zajęciach Yogattractive nauczysz się automasażu twarzy i szyi, który dzień po dniu będzie pobudzał ukrwienie tkanek i skłaniał rozleniwione fibroblasty do produkcji Twego własnego kolagenu. Inny rodzaj automasażu, który poznasz, to drenaż z liftingiem, który usunie opuchliznę pod oczyma i uniesie policzki. Codzienna stymulacja masażem to jeden z dwóch najważniejszych kroków ku gładkiemu owalowi twarzy i ładnemu kolorytowi cery! Skuteczna dbałość o urodę niewiele ma wspólnego z wklepaniem w wierzchnią warstwę skóry "cudownego" serum. Zbyt często taki kosmetyk nie jest cudowny ani dla kobiety, bo działa zaledwie powierzchownie, ani dla zwierząt, na których nierzadko był testowany.

ZAPISY:
"Znajomi Znajomych" to idealne miejsce do kultywowania oraz zawierania nowych znajomości. Dzięki uprzejmości Właścicieli zajęcia odbędą się w kameralnej atmosferze wnętrz o niepowtarzalnym klimacie. Trwać będą 45 minut.
Warsztaty mają limit miejsc, dlatego prosimy o nadesłanie zgłoszenia. Zapisu dokonuje się wysyłając wiadomość na olgaketling@hotmail.com - wpisując jako tytuł e-maila "Warsztaty pielęgnacji TW: zapisy, tura I ", w treści e-maila należy podać swoje imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po zajęciach można przejść do innej sali, by napić się lub zjeść w towarzystwie nowo poznanych kobiet.

WIĘCEJ O PROWADZĄCEJ:
Olga Szemley - Goudineau to twórczyni Yogattractive, autorskiej metody rewitalizacji twarzy, dyplomowany instruktor jogi Bikram, artystka i globetrotter. Mieszkała i tworzyła w siedmiu krajach na trzech kontynentach. Jej dwie pasje to twórczość artystyczna i joga. Jej przygoda z jogą zaczęła się w Warszawie, rozwinęła skrzydła w niezwykłym Bombaju, gdzie mieszkała, a Cambridge pozwoliło dodać akademicką podbudowę i możliwość zdobycia uprawnień w jednej z wiodących szkół jogi. Zamiłowanie do piękna i jogi połączyła opracowując Yogattractive – metodę, która pozwala dbać o urodę twarzy w sposób skuteczny, naturalny i zdrowy. Zainspirował ją do tego udział w fascynujących badaniach naukowych nad fizjologią i psychologią jogi na Uniwersytecie w Cambridge. Yogattractive opiera się na naukowo udowodnionym założeniu, że na naszą twarz najlepiej działa potrójna synergia: ćwiczeń ponad 50 mięśni twarzy dla jej ujędrnienia, masażu dla usprawnienia krążenia limfatycznego i pobudzenia wytwarzania kolagenu asan odwróconych dla ukrwienia skóry i stymulacji układu hormonalnego. Olga głęboko wierzy, że „ruchem można zastąpić każdy kosmetyk, ale żadnym kosmetykiem nie można zastąpić ruchu”. Jej misją jest teraz rozpowszechnienie na polskim rynku autorskiej metody Yogattractive, by nasze twarze były spokojne, promienne i piękne w każdym wieku.
Naucz się od Olgi Szemley, twórczyni metody naturalnego anti-agingu Yogattractive i zdeklarowanej ovoweganki, jak być piękną i przyjazną zwierzętom. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na yogattractive.com .

WIĘCEJ O FUNDACJI I TYGODNIU WEGE:
Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca wegetarianizm i weganizm w Polsce. Co roku przez 7 dni Fundacja Viva! organizuje (w różnych miastach, nie tylko w Warszawie) liczne wykłady, dyskusje, debaty, warsztaty kulinarne oraz plastyczne, happeningi, pokazy filmowe i akcje edukacyjne. Fundacja Viva! - Vegetarians International Voice For Animals, międzynarodowy głos wegetarian w sprawie zwierząt, to założona w 1994 przez Juliet Gellatley. Organizacja zajmuje się ochroną praw zwierząt, promocją zdrowego stylu życia i żywienia. W Polsce (link działa od 2000 roku i realizuje cały wachlarz różnorodnych działań - od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami (i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom), przez szkolenia instytucji państwowych, aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii oraz akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk, ma własne w Korabiewicach (link Poza walką o poprawienie losu zwierząt, piętnowaniem niehumanitarnych i nieetycznych praktyki firm, a także osób prywatnych, zajmuje się, również edukacją. W Polsce wciąż mało osób zdaje sobie sprawę z tego jak wegetariański i wegański sposób odżywiania może wpłynąć na zdrowie ludzi, a także życie zwierząt, a nawet całą Ziemię w kontekście ekologii - stąd kolejna edycja Tygodnia Wege.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱