Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Angeliki Anozie

Koncert Angeliki Anozie
📅 Data: piątek, 26 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, ul.Olkuska 7 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na nietuzinkowy koncert utalentowanej i pięknej Angeliki Anozie - polskiej wokalistki o nigeryjskich korzeniach.

Koncert odbędzie się 26.05.17r. w klimatycznej restauracji Wine&Coffe House, gdzie w wyjątkowej atmosferze można skorzystać z bogatej ofert win oraz zasmakować się w pysznych daniach przygotowanych przez szefa kuchni. Tego wyjątkowego wieczoru serwować będziemy dania przygotowane specjalnie na tą okazję przez znakomitego kucharza Piotra Zabłockiego, eksplozja smaków oraz wyjątkowe doznania smakowe gwarantowane!
Lokal znajduje się w sercu Starego Mokotowa, na ul. Olkuskiej 7.

Angelika jest absolwentką szkół muzycznych, śpiewa, gra na pianinie, jest autorką tekstów i muzyki. Laureatka wielu festiwali muzycznych. Przez wiele lat związana z muzyką jazzową , r'n'b i pop. Śpiewała u boku takich sław jak Billy Harper, Keyon Harrold (trębacz Beyonce i Lauren Hill) Essiet Okon Essiet czy Billy Hart. Wystąpiła m.in w studiu radiowym im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Brała udział w nagraniach oraz trasach koncertowych polskich jazzmanów, m.in Piotra Wojtasika. Na koncie ma także nagrania z raperami m.in (Kacper Hta , Pezet ) oraz chórem gospel (Sounds of Heaven). Obecnie pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem w klimacie r'n'b , czego zapowiedzią są dwa single, " Turn it up" i "Nie chcę dłużej czekać."

Koncert odbędzie się w piątek 26.05.2017r. o godzinie 20.00 w restauracji Wine & Coffe House (ul.Olkuska 7, Warszawa – Stary Mokotów). Wstęp wolny, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem 606 340 647.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę