Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Ochota na Golfa - Ogólnopolski Dzień Golfa w Kuźni Golfa

Ochota na Golfa - Ogólnopolski Dzień Golfa w Kuźni Golfa

reklama
📅 Data: niedziela, 28 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:45

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Kuźnia Golfa Pole Mokotowskie, ul. Rokitnicka 14 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Jeśli masz ochotę spróbować zagrać w golfa - to właśnie zbliża się ten dzień. 28 maja w niedzielę, na jedynym w Warszawie 3-dołkowym naturalnym polu golfowym, w Kuźni Golfa, można będzie bezpłatnie spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportowej.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych akademiach nauki gry w golfa zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Aby wziąć udział w Akademii koniecznie należy się zarejestrować.
Na chętnych czekają również wycieczki po polu golfowym z przewodnikiem i udział w pokazowej grze golfowej.
Kto poczuje się już pewnie z kijem golfowym w dłoni, będzie mógł spróbować swoich sił w konkursach golfowych z nagrodami.

Dodatkowo dla dzieci czeka specjalna strefa atrakcji.

Finałem imprezy będzie Turniej Golfowy rozegrany na polu, w dwóch grupach hcp, dla osób grających w golfa, z udziałem publiczności. Nagrody dla zwycięzców turnieju zapewnia m.in. Eco Bike.
Wymagana rejestracja uczestników turnieju, wraz z podaniem grupy hcp, na adres email: [email protected].
Publiczność - wstęp wolny.

ZAPRASZAMY
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 7 + 1 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę