Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kobiece spotkanie: warsztaty anti-aging twarzy i szyi metodą Yogattractive

Kobiece spotkanie: warsztaty anti-aging twarzy i szyi metodą Yogattractive

reklama
📅 Data: sobota, 20 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klub Rejs, Płyta Desantu (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na kolejne bezpłatne wydarzenie z cyklu Ogólnopolskiego Tygodnia Wege - tym razem tylko dla Pań! Na zajęciach Yogattractive nauczysz się automasażu twarzy i szyi, który dzień po dniu będzie pobudzał ukrwienie tkanek i skłaniał rozleniwione fibroblasty do produkcji Twego własnego kolagenu. Inny rodzaj automasażu, który poznasz, to drenaż z liftingiem, który usunie opuchliznę pod oczyma i uniesie policzki. Codzienna stymulacja masażem to jeden z dwóch najważniejszych kroków ku gładkiemu owalowi twarzy i ładnemu kolorytowi cery! Skuteczna dbałość o urodę niewiele ma wspólnego z wklepaniem w wierzchnią warstwę skóry "cudownego" serum. Zbyt często taki kosmetyk nie jest cudowny ani dla kobiety, bo działa zaledwie powierzchownie, ani dla zwierząt, na których nierzadko był testowany.

WIĘCEJ O PROWADZĄCEJ:
Olga Szemley - Goudineau to twórczyni Yogattractive, autorskiej metody rewitalizacji twarzy, dyplomowany instruktor jogi Bikram, artystka i globetrotter. Mieszkała i tworzyła w siedmiu krajach na trzech kontynentach. Jej dwie pasje to twórczość artystyczna i joga. Jej przygoda z jogą zaczęła się w Warszawie, rozwinęła skrzydła w niezwykłym Bombaju, gdzie mieszkała, a Cambridge pozwoliło dodać akademicką podbudowę i możliwość zdobycia uprawnień w jednej z wiodących szkół jogi. Zamiłowanie do piękna i jogi połączyła opracowując Yogattractive – metodę, która pozwala dbać o urodę twarzy w sposób skuteczny, naturalny i zdrowy. Zainspirował ją do tego udział w fascynujących badaniach naukowych nad fizjologią i psychologią jogi na Uniwersytecie w Cambridge. Yogattractive opiera się na naukowo udowodnionym założeniu, że na naszą twarz najlepiej działa potrójna synergia: ćwiczeń ponad 50 mięśni twarzy dla jej ujędrnienia, masażu dla usprawnienia krążenia limfatycznego i pobudzenia wytwarzania kolagenu asan odwróconych dla ukrwienia skóry i stymulacji układu hormonalnego. Olga głęboko wierzy, że „ruchem można zastąpić każdy kosmetyk, ale żadnym kosmetykiem nie można zastąpić ruchu”. Jej misją jest teraz rozpowszechnienie na polskim rynku autorskiej metody Yogattractive, by nasze twarze były spokojne, promienne i piękne w każdym wieku.
Naucz się od Olgi Szemley, twórczyni metody naturalnego anti-agingu Yogattractive i zdeklarowanej ovoweganki, jak być piękną i przyjazną zwierzętom. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na yogattractive.com

WIĘCEJ O FUNDACJI I TYGODNIU WEGE:
Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca wegetarianizm i weganizm w Polsce. Co roku przez 7 dni Fundacja Viva! organizuje (w różnych miastach, nie tylko w Warszawie) liczne wykłady, dyskusje, debaty, warsztaty kulinarne oraz plastyczne, happeningi, pokazy filmowe i akcje edukacyjne. Fundacja Viva! - Vegetarians International Voice For Animals, międzynarodowy głos wegetarian w sprawie zwierząt, to założona w 1994 przez Juliet Gellatley. Organizacja zajmuje się ochroną praw zwierząt, promocją zdrowego stylu życia i żywienia. W Polsce (link działa od 2000 roku i realizuje cały wachlarz różnorodnych działań - od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami (i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom), przez szkolenia instytucji państwowych, aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii oraz akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk, ma własne w Korabiewicach (link Poza walką o poprawienie losu zwierząt, piętnowaniem niehumanitarnych i nieetycznych praktyki firm, a także osób prywatnych, zajmuje się, również edukacją. W Polsce wciąż mało osób zdaje sobie sprawę z tego jak wegetariański i wegański sposób odżywiania może wpłynąć na zdrowie ludzi, a także życie zwierząt, a nawet całą Ziemię w kontekście ekologii - stąd kolejna edycja Tygodnia Wege.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę