Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Warsztaty kulinarne z Kasią Vegushką - bezpłatne w ramach Tygodnia Wege

Warsztaty kulinarne z Kasią Vegushką - bezpłatne w ramach Tygodnia Wege

reklama
📅 Data: sobota, 20 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Restauracja Ambasada, Foksal 1 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Wraz z Fundacją Viva zapraszamy na wydarzenie z cyklu Ogólnopolski Tydzień Wege - XI edycja!:

Vegushka zdrowo inspiruje

Z okazji nastałej wiosny i zbliżającego się lata mam dla Was kilka zdrowych inspiracji kulinarnych. Zaprezentuję proste dania rawfood, które mam nadzieję będą gościć na Waszych talerzach przez całe lato :)

Zapraszam do pięknej przestrzeni Restauracja Ambasada, gdzie przygotuję dla Was:
- Sałatkę z kalafiora, gruszki z orzechem włoskim i kremowym dressingiem,
- Tagliatelle z cukinii z awokado i pesto z młodej pokrzywy.

Weźcie znajomych i dajcie się skusić na zdrowie! Składniki będziemy przygotowywać już od 18:00, natomiast pokaz rozpocznie się o godzinie 18:30.

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca wegetarianizm i weganizm w Polsce. Co roku przez 7 dni Fundacja Viva! organizuje (w różnych miastach, nie tylko w Warszawie) liczne wykłady, dyskusje, debaty, warsztaty kulinarne oraz plastyczne, happeningi, pokazy filmowe i akcje edukacyjne. Fundacja Viva! - Vegetarians International Voice For Animals, międzynarodowy głos wegetarian w sprawie zwierząt, to założona w 1994 przez Juliet Gellatley. Organizacja zajmuje się ochroną praw zwierząt, promocją zdrowego stylu życia i żywienia. W Polsce (link działa od 2000 roku i realizuje cały wachlarz różnorodnych działań - od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami (i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom), przez szkolenia instytucji państwowych, aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii oraz akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk, ma własne w Korabiewicach (link Poza walką o poprawienie losu zwierząt, piętnowaniem niehumanitarnych i nieetycznych praktyki firm, a także osób prywatnych, zajmuje się, również edukacją. W Polsce wciąż mało osób zdaje sobie sprawę z tego jak wegetariański i wegański sposób odżywiania może wpłynąć na zdrowie ludzi, a także życie zwierząt, a nawet całą Ziemię w kontekście ekologii - stąd kolejna edycja Tygodnia Wege.

Restauracja Aambasada mieści się w modnej kamienicy na terenie Pałacu Zamoyskich. Miejsce specjalizuje się w zdrowych daniach wegańskich potrawach oraz niedzielnych brunchach wegańskich. Zjemy tu między innymi chlebek bez mąki z siemienia lnianego, nasion słonecznika i pestek dyni, słodkie desery jedynie z warzyw i owoców słodzone syropem klonowym. Miłośnicy tradycyjnej kuchni znajdą tu ciekawe pozycje dla siebie, choć w bardzo zdrowych aranżacjach.

Vegushka - zmienia postrzeganie na zdrowe odżywianie, podając ludziom dobrą energię na talerzach. Realizuję cateringi okolicznościowe, prywatne i komercyjne, a także inspiruję ludzi do zrozumienia, że jesteśmy tym co jemy.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę