Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

NOC BIBLIOTEK na Bemowie - gry terenowe

NOC BIBLIOTEK na Bemowie - gry terenowe

reklama
📅 Data: sobota, 03 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo
   udostępnij tweetnij wykop
Noc Bibliotek „Czytanie porusza”.

Już po raz kolejny Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo zaprasza dzieci i młodzież na grę terenową w ramach Nocy Bibliotek. W tym roku – 3 czerwca – spotkamy się w 2 placówkach bibliotecznych.

Młodsze dzieci (w wieku 7-9 lat) zapraszamy do placówki przy ul. Konarskiego 6 na „Noc poszukiwaczy skarbów”. Młodzi poszukiwacze zostaną najpierw przeszkoleni jak rozwiązywać kolejne zagadki. Następnie – po otrzymaniu „tajemniczej mapy” - będą musieli uporać się z wieloma zadaniami i odszukać ukryty skarb – skrzynie pełną sztabek złota.

Starsze dzieci i młodzież (w wieku 10-13 lat) będziemy gościć w placówce przy ul. Powstańców Śląskich 108 a. Dla nich proponujemy nieco trudniejsze zadania – wymagające wiedzy, cierpliwości i spostrzegawczości. W ramach „Nocy agentów” każda grupa – zgodnie ze wskazówkami zawartymi w kolejnych listach – będzie tropiła złoczyńców. Śledzenie, odnajdywanie ukrytych przesyłek i łamanie szyfrów - młodzi agenci będą musieli uporać się z licznymi łamigłówkami. A wszystko po to, aby odnaleźć niezwykle ważne dokumenty - za których zwrot czekają nagrody!

Biorąc pod uwagę warunki lokalowe program „Nocy Bibliotek” przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Prosimy o pozostawienie dzieci pod naszą opieką w godzinach 17.30 – 21.30. Ze względu na liczne atrakcje oraz bezpieczeństwo dzieci prosimy o punktualne przybycie – nie będzie możliwości przyprowadzania dzieci w trakcie trwania imprezy.

Biblioteka dziękuje partnerom Nocy Bibliotek: Księgarni Sylabus, Agencji Nieruchomości Terranum, Centrum Zabaw Ale FUN, Szkole Muzycznej Yamacha Bemowo. Współorganizatorem imprezy jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę