Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

XVIII Jarmark Dominikański (koncert T.Love)

XVIII Jarmark Dominikański (koncert T.Love)
📅 Data: niedziela, 28 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:30

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, klasztor oo. Dominikanów na Służewie (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Jarmark św. Dominika po raz osiemnasty!
Kolejne kultowe wydarzenie na Służewie już 28 maja – zapraszają bracia dominikanie

W niedzielę, 28 maja przy klasztorze oo. Dominikanów na Służewie odbędzie się osiemnasty Jarmark Dominikański – wydarzenie kulturalno-familijne, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Warszawie. Jak co roku bracia dominikanie mają nadzieję gościć dziesiątki tysięcy sympatyków z całej Warszawy. Na uczestników wydarzenia czeka bogaty program rozrywkowy, przygotowany z myślą o dzieciach i dorosłych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół T.Love.

Wielkie Otwarcie już o 10:30, kiedy to na scenę wkroczą bracia nowicjusze, których występ to tradycyjny już, wyczekiwany przez wszystkich, element każdego Jarmarku św. Dominika. Niedzielne popołudnie umilą zaś prezentacje artystyczne przygotowane przez Służewski Dom Kultury. Wszystkich, którzy podczas Jarmarku poszukiwać będą dominikańskiego ducha, zapraszamy do strefy dominikańskiej, a szczególnie na godzinę 16:30, kiedy to na scenie pojawią się bracia dominikanie.

O 18:30 emocjonujący akcent rozrywkowy - finał fanterii i losowanie głównych nagród. A na zakończenie, o godzinie 20:00, tłumy rozbudzi zespół, którego repertuar piosenek zna każde pokolenie: T.Love z niezastąpionym wokalem Muńka Staszczyka i nieśmiertelnym utworami m.in.: „Chłopaki nie płaczą”, czy „King”. Nie zabraknie również utworów z nowej płyty zespołu.

Tradycją Jarmarku św. Dominika są również nietuzinkowi wystawcy, którzy w tym roku na ponad 130 stoiskach oferować będą różnorodne towary od biżuterii, przez ceramikę, po artykuły spożywcze.

Dla najmłodszych przygotowano morze atrakcji w strefie dla dziecka z dmuchanymi zjeżdżalniami, kulami wodnymi czy szczudlarzami. Oprócz tego na gości Jarmarku czekać będą: strefa relaksu z leżakami, kawiarenki, antykwariat, gra rodzinna w ogrodzie przygotowywana pod tajemniczym tytułem – „Klasztorne zakamarki”, wenta, fanteria i wiele, wiele innych atrakcji.

Jarmark potrwa od 10.30 do około 21.30 na placu przy klasztorze oo. Dominikanów przy Dominikańskiej 2 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: link

BRACIA I OJCOWIE DOMINIKANIE ZAPRASZAJĄ (film z zaproszeniem: link )

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: impreza koncert stand up, kabaret inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️