Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

XVIII Jarmark Dominikański (koncert T.Love)

XVIII Jarmark Dominikański (koncert T.Love)

reklama
data Data: 28 maja 2017, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 10:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Mokotów, klasztor oo. Dominikanów na Służewie (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Jarmark św. Dominika po raz osiemnasty!
Kolejne kultowe wydarzenie na Służewie już 28 maja – zapraszają bracia dominikanie

W niedzielę, 28 maja przy klasztorze oo. Dominikanów na Służewie odbędzie się osiemnasty Jarmark Dominikański – wydarzenie kulturalno-familijne, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Warszawie. Jak co roku bracia dominikanie mają nadzieję gościć dziesiątki tysięcy sympatyków z całej Warszawy. Na uczestników wydarzenia czeka bogaty program rozrywkowy, przygotowany z myślą o dzieciach i dorosłych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół T.Love.

Wielkie Otwarcie już o 10:30, kiedy to na scenę wkroczą bracia nowicjusze, których występ to tradycyjny już, wyczekiwany przez wszystkich, element każdego Jarmarku św. Dominika. Niedzielne popołudnie umilą zaś prezentacje artystyczne przygotowane przez Służewski Dom Kultury. Wszystkich, którzy podczas Jarmarku poszukiwać będą dominikańskiego ducha, zapraszamy do strefy dominikańskiej, a szczególnie na godzinę 16:30, kiedy to na scenie pojawią się bracia dominikanie.

O 18:30 emocjonujący akcent rozrywkowy - finał fanterii i losowanie głównych nagród. A na zakończenie, o godzinie 20:00, tłumy rozbudzi zespół, którego repertuar piosenek zna każde pokolenie: T.Love z niezastąpionym wokalem Muńka Staszczyka i nieśmiertelnym utworami m.in.: „Chłopaki nie płaczą”, czy „King”. Nie zabraknie również utworów z nowej płyty zespołu.

Tradycją Jarmarku św. Dominika są również nietuzinkowi wystawcy, którzy w tym roku na ponad 130 stoiskach oferować będą różnorodne towary od biżuterii, przez ceramikę, po artykuły spożywcze.

Dla najmłodszych przygotowano morze atrakcji w strefie dla dziecka z dmuchanymi zjeżdżalniami, kulami wodnymi czy szczudlarzami. Oprócz tego na gości Jarmarku czekać będą: strefa relaksu z leżakami, kawiarenki, antykwariat, gra rodzinna w ogrodzie przygotowywana pod tajemniczym tytułem – „Klasztorne zakamarki”, wenta, fanteria i wiele, wiele innych atrakcji.

Jarmark potrwa od 10.30 do około 21.30 na placu przy klasztorze oo. Dominikanów przy Dominikańskiej 2 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: link

BRACIA I OJCOWIE DOMINIKANIE ZAPRASZAJĄ (film z zaproszeniem: link )
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)