Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Tydzień Sukcesu [NZS UW]

Tydzień Sukcesu [NZS UW]
📅 Data rozpoczęcia: wtorek, 30 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📅 Data zakończenia: piątek, 2 czerwca 2017

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klubokawiarnia "Coffeetura", Krakowskie Przedmieśćie 4/6 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Każdy z nas zastanawia się, co chce osiągnąć w przyszłości i ma mnóstwo pomysłów na siebie. Czy Twoim planem jest rozkręcić swój własny biznes, spełnić się poprzez sztukę, a może poświęcić się w pełni nauce, zdobywaniu doświadczenia albo odkrywaniu świata?

Jak osiągnąć sukces?
W trakcie Tygodnia Sukcesu wreszcie będziesz mógł zapytać o to kogoś, kto już ten sukces odniósł. Przyjdź i dowiedz się jakie trudności, wyzwania i nagrody na Ciebie czekają. Nasi goście z wielką ochotą pomogą Ci na Twojej własnej drodze do sukcesu! Jeśli nawet jeszcze nie masz konkretnego planu, będzie to także świetna okazja żeby się zainspirować! Przyjdź i przekonaj się, że Ty też możesz odnieść sukces!

Gdzie?
Klubokawiarnia Coffeetura Krakowskie Przedmieście 4/6

Harmonogram:

Dzień Artysty - 30 maja, wtorek
18.00 Artur Barciś - aktor oraz reżyser teatralny znany z takich pamiętnych seriali jak "Miodowe lata" czy "Ranczo", ale także wielu innych kultowych polskich produkcji. Posiada olbrzymie doświadczenie aktorskie. Postać, której nie trzeba dodatkowo przedstawiać, bo przecież wszyscy znamy ją bardzo dobrze.

Dzień Biznesmana - 31 maja, środa
18.00 Cyprian Iwuć - właściciel i założyciel skarpetkowelove.pl, czyli niezwykłego biznesu
e-commerce, który podbił świat swoim konceptem. Czy można sprzedawać skarpetki ułożone jak sushi? Owszem można i to z olbrzymim sukcesem!
19.00 Rafał Kołomański - właściciel Więcej Miejsca. Jeśli kiedykolwiek wydawało Ci się, że w Twoim mieszkaniu jest zbyt dużo rzeczy, ale nie miałeś serca ich wyrzucać, to znalazłeś idealną osobę do rozwiązania tego problemu! Kolejny nowatorski biznes, który pokazuje, że dzisiaj można zarabiać na wszystkim.
20.00 Bartosz Paczyński - właściciel ContentHero.pl, wybitny specjalista od marketingu, a zwłaszcza tego w internecie. Po rozmowie z nim będziesz w stanie sprzedać nawet kosz kamieni swoim sąsiadom. Świetny przykład tego, jak prowadzić własny interes oraz skarbnica wiedzy dotyczącej sprzedaży.

Dzień Wizjonera - 1 czerwca, czwartek
18.00 Karol Wójcicki - popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny. Jest on niebywałym pasjonatem. Ma niebywałą zdolność do opowiadania o zawiłościach wszechświata w niezwykle prosty sposób, pozwalający zrozumieć problem nawet laikowi. Osoba po spotkaniu z którą wychodzi się zawsze bogatszym o nową wiedzę.
19.30 Andrzej Burgs – wspólnik w firmie Sygnis. Druk 3D to jedna z najbardziej przyszłościowych technik produkcji. Druk części do maszyn, spersonalizowanych upominków czy całych domów to zadania, jakie już dzisiaj czekają na drukarki 3D. Wiele jeszcze przed nami, ale druk trójwymiarowy jest niewątpliwie częścią tej przyszłości. Na spotkaniu dowiemy się więcej o tej innowacji oraz o tym dlaczego i jak ciężko było otworzyć firmę bazującą na tym rozwiązaniu.

Dzień Otwarty - 2 czerwca, piątek
18.00 Cyber Marian - twórca kanału na YouTube oraz autor książki. Postać zarówno wybitnie śmieszna, jak i tajemnicza. Zawsze w kamuflażu, ale jednocześnie zawsze gotowy do tego, by nas rozbawić. Opowie nam o tym jak kształtować taką postać i jeszcze na tym zarabiać!
19.30 Bartłomiej Lalek - właściciel firmy Silent Sound. Jeśli męczy Cię muzyka puszczana w klubach, masz dość hałasu lub chcesz spróbować czegoś nowego, to silent disco jest opcją idealną. Dlaczego warto iść w taki biznes, skąd wziął się pomysł, jak przebiegał? O tym wszystkim na spotkaniu!

Szukasz sukcesu? Szukaj razem z nami!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧