Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jak zostać rekinem biznesu?

Jak zostać rekinem biznesu?
📅 Data: środa, 24 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Budynek Dawnej Biblioteki UW, Krakowskie Przedmieście 26/28 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Marzysz o niezależności finansowej? Chcesz wziąć życie w swoje ręce? Od zawsze chcesz zostać przedsiębiorcą, ale nie masz zielonego pojęcia, jak się do tego zabrać? - To spotkanie jest dla Ciebie! Opowiemy na nim m.in. o sekretach sukcesu „Homecierge”, zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz o tym, jak uniknąć pułapek, które czyhają na młodych przedsiębiorców.

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykle interesujące spotkanie z p. Jakubem Sosnowskim – założycielem firmy Homecierge, która świadczy usługi typu concierge na terenie Warszawy, Krakowa, Poznania i Katowic. Wśród jej klientów znajduje się między innymi Ambasada Królestwa Hiszpanii w Warszawie. Co ciekawe, firma szczyci się tym, że nie wydaje prawie żadnych pieniędzy na marketing, a mimo to ciągle dostaje nowe zlecenia.
Nasz gość jest także menedżerem Centrum Medycznego, prowadzi sklep internetowy oraz wydawnictwo. Obecnie jest w trakcie tworzenia kolejnego biznesu – firmy JS Consulting, która będzie zajmowała się doradztwem dla młodych przedsiębiorców oraz osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą.

Wydarzenie odbędzie się 24 maja o godzinie 20:00 w sali 107 w Starym BUWie, (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).
Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

"Zainspiruj się!" to autorski projekt NZS UW. Poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi (znanymi szerszej publiczności lub niekoniecznie), którzy zajmują się w życiu czymś niecodziennym, staramy się inspirować studentów (i nie tylko!) i udowadniać, że "można więcej”.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧