Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Kino na rowerach | 5.Kino w trampkach - Dzień dziecka na placu

Kino na rowerach | 5.Kino w trampkach - Dzień dziecka na placu

reklama
📅 Data: czwartek, 01 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Defilad (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Kino trzeba sobie wyjeździć! Robimy prąd!

Z okazji Dnia Dziecka oraz 5. edycji festiwalu dla dzieci i młodzieży Kino w Trampkach zapraszamy na wyjątkowy pokaz filmów na Placu Defiald. Parterem wydarzenia jest PGE Energia Odnawialna S.A.

Tuż po zmroku zapraszamy na najbardziej eko wydarzenie w stolicy. Żeby na ekranie pojawił się obraz filmowy, każdy będzie musiał w włożyć w to trochę wysiłku. Zapraszamy z rowerami! Razem zapewnimy prąd niezbędny do filmowych projekcji. Im nas będzie więcej, tym więcej „czystej energii”! Spotykamy się na największym podwórku Warszawy – Placu Defilad i świętujemy w eko stylu w ramach specjalnej festiwalowej sekcji: Naturalnie! W otoczeniu pięknego ogrodu pokażemy filmy krótkometrażowe przedstawiające nasze relacje z naturą i otaczającym nas światem. Na deser oscarowy „Chór” – o trudnym wyborze między buntem a konformizmem.

Program:

Naturalnie! Kameleon Reż. Tomer Eshed
Oto on – kamelon pospolity. Mistrz kamuflażu. Ma długi język, bardzo ruchliwe oczy i wielki apetyt, który czasem go „przerasta”.

Moroszka reż.: Polina Minchenok
Próbowaliście kiedyś namówić wilka, żeby jadał bliny z moroszkami zamiast tłustych owieczek? Mała dziewczynka wpadła na taki pomysł. Postanowiła wychować i zaprzyjaźnić się z wielkim wilkiem o ostrych kłach, którego bali się wszyscy mieszkańcy wioski.

Chór Reżyseria: Kristof Deák
Zsofi nie będzie łatwo dostosować się do zasad w nowej szkole. Zapisuje się do słynnego szkolnego chóru. Mija chwila zanim orientuje się, że dyrygentka, która prowadzi chór, nie jest tą, za którą się podaje.

Witaj, jeleniu! Reżyseria: Örs Bárczy
Historia jelenia, który jest wielkim miłośnikiem kakao. Codziennie rano wstaje niewyspany, bo w nocy dzieją się dziwne rzeczy i robią mu w mieszkaniu bałagan. Oprócz tego jeleń musi też uprzątnąć śnieg, piętrzący się przed domem. I tak codziennie. Jakie tajemnicze moce powodują bałagan?

Ścieżka gigantów Reżyseria: Alois di Leo
Mała dziewczynka – mieszkanka puszczy amazońskiej uczy się rozpoznawać drzemiące w przyrodzie siły. Towarzyszy jej w tym muzyka. Animacja o więzi człowieka z naturą, przeznaczeniu, cyklu życia.

Partnerami wydarzenia jest PGE Energia Odnawialna S.A. i Plac Defilad.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę