Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Spotkanie nt. empatii z psychoterapeutką - Julią E. Wahl

Spotkanie nt. empatii z psychoterapeutką - Julią E. Wahl

reklama
📅 Data: środa, 31 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Psyche.Books&Cafe, Uniwersytet SWPS, Chodakowska 19/31 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Spotkanie z Julią E. Wahl wokół książki Paula Blooma „Przeciw empatii. Argumenty za racjonalnym współczuciem”.

Kontrowersyjna książka wybitnego amerykańskiego psychologa Paula Blooma „Przeciw empatii. Argumenty za racjonalnym współczuciem” wywołała na świecie lawinę komentarzy. Teraz, kiedy ta pozycja wreszcie ukazała się po polsku, nie brakuje ich także u nas. Czy to możliwe, że empatia nas ogłupia? Czy można być przeciw niej? A może chodzi o inne, racjonalne oblicze empatii?

Julia E. Wahl – psycholog, psychoterapeutka, założyciel i dyrektor The Mind Institute (mindinstitute.com.pl), trener uważności (mindfulness) oraz współczucia (compassion), z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów oraz terapii indywidualnej i grupowej. Przeprowadziła ponad trzydzieści edycji 8-tyg. Treningu Uważności oraz szereg warsztatów i szkoleń, m.in. na temat psychoterapii, psychopatologii, radzenia sobie z emocjami, uważności oraz współczucia.
W ramach doktoratu na University of Derby stworzyła też program wsparcia dla pacjentów onkologicznych w oparciu o podejście współczucia.

Paul Bloom to profesor psychologii na Yale University, cieszący się międzynarodowym uznaniem jako wybitny specjalista psychologii rozwoju dziecka, psychologii społecznej i psychologii moralności. Napisał trzy książki oraz wiele artykułów do prestiżowych periodyków takich jak „Science”, „Nature”, „The New York Times”, „ The New Yorker”.
Jego najnowsza książka „Przeciw empatii. Argumenty za racjonalnym współczuciem” ukazała się w Polsce nakładem Wydawnictwa Charaktery.

Wstęp wolny

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę