Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Oficjalne Afterparty Parady Równości 2017

Oficjalne Afterparty Parady Równości 2017
📅 Data: sobota, 3 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Defilad (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na OFICJALNE AFTERPARTY, które będzie zwieńczeniem tegorocznej Parady Równości! Nie zabraknie na nim koncertów, dobrej muzyki, drag queenek oraz wszechobecnego QUEERu. Bo dobra zabawa, to także nasza wspólna sprawa! <3

Oficjalne afterparty będzie połączone z Miasteczko Równości 2017 na Placu Defilad, pomiędzy Barem Studio a Cafe Kulturalna, w którym znajdziesz mnóstwo atrakcji tj. stoiska NGO, pyszne jedzenie oraz fotobudka, w której uwiecznisz to cudowne wspomnienie!

START: po powrocie z marszu
KONIEC: nigdy! tańczymy do rana!

Gwiazdami wieczoru będą:

…::: HOLTER & MOGYORO | Déepalma Records (Austria) :::...
Duet Holter i Mogyoro z Austrii został zauważony, kiedy po raz pierwszy połączył się w 2013 roku. Oboje jako niezawodna para DJ’ów wykwalifikowana w występach na żywo, zawsze zapewnia dużo energii i łączy się z tłumem. Do tej pory zajmowali się takimi gatunkami jak groove, house oraz ciepłe brzmienia z całej Europy i nigdy nie zawiedli.
Mają na swoim koncie kilka uznanych produkcji dla Kittball, Milk&Sugar i Enormous Tunes. Są również kluczowymi artystami w wydawnictwie Yves Murasca’s influential Déepalma. Ze względu na ich zręczne dźwięki zyskali poparcie wśród takich osób jak EDX, Sam Feldt, Vanilla Ace, Sam Divine i Sonic Future oraz wśród wielu innych. Zawsze celują w podłogę, ale z odświeżającymi i niezapomnianymi elementami muzycznymi, ta para może bawić i funkcjonować w jednakowej mierze, co czyni ją jednym z najgorętszych duetów tego wieczora.

Występ sfinansowany przez Austriackie Forum Kultury

...::: IZABELA TROJANOWSKA :::...
Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w Polsce. Karierę rozpoczynała jeszcze w latach osiemdziesiątych. Wszystkie swoje największe przeboje wykona na koncercie po Paradzie Równości 2017. Artystka występowała w różnych klubach LGBT w Polsce, a także po Paradzie w 2014 i 2016 roku, kiedy z urzekającą sympatycznością połączyła pod sceną różne pokolenia, środowiska LGBT i ich przyjaciół.

…::: TRAILER PARK GIRLS :::...
Żeńska część Spółdzielni Pogłos. Dziewczyny na co dzień zajmują się promocją kultury niezależnej oraz pracą na rzecz spółdzielni. Od 2016 roku grają razem jako Djki, można je spotkać w klubach, galeriach, na benefitach lub przy barze. Grają: punk rock/new wave/electro/madchester/synth-pop/80's.

...::: DJ HEIGHTS BEATS (Canada) :::...
To pochodzący z Kanady DJ/Producent, obecnie mieszkający w Warszawie. Komponuje muzykę od ponad dziesięciu lat, współpracował z wieloma artystami, a jego muzyka pojawiała się na nagradzanych albumach, w filmach dokumentalnych i spektaklach teatralnych. Obecnie Heights jest producentem muzycznym dla innych artystów i występuje jako DJ w różnych miejscach w Warszawie. Możecie go usłyszeć w klubach, takich jak BarStudio, Miłość czy Pomost 551.

Występ sfinansowany przez Ambasada Kanady w Polsce.

…::: DRAG QUEEN ŻAKLINA :::...
Pseudonim artystyczny narodził się z serialu "Izaura niewolnica", w którym występowała postać Murzynki kucharki o imieniu Żanuaria. Na scenie występuje nieprzerwanie od 1990 roku. Na początku były to kluby osiedlowe i małe kluby nocne.
Teraz Żaklinę można spotkać w najpopularniejszych dyskotekach, prestiżowych hotelach, klubach nocnych, na przyjęciach firmowych i otwarciach międzynarodowych imprez sportowych. W repertuarze Żakliny można znaleźć najpopularniejsze piosenki polskie i zagraniczne.
W jej wykonaniu nawet zapomniane przeboje zaczynają żyć na nowo i wywołują uśmiech na ustach publiczności. Wspaniała gra aktorska - parodia wykonawców sprawia, że występy Żakliny pozostają na długo w pamięci i są wspaniałą atrakcją na każdej imprezie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️