Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Dziecka w Wola Parku

Dzień Dziecka w Wola Parku

reklama
📅 Data: czwartek, 01 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Wola Park w tym roku Dzień Dziecka świętuje przez trzy dni. Na najmłodszych moc atrakcji czeka 27 i 28 maja oraz 1 czerwca. W tym czasie dzieci będą uczestniczyć w warsztatach ogrodniczych i plastycznych. Czas umili im także baloniarz, animatorzy, którzy będą malować buzie i robić zmywalne tatuaże oraz wiele innych atrakcji

W dniach 27 i 28 maja w godzinach 11:00-18:00 Plac przy Fontannie w Wola Parku zamieni się w ogród. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w warsztatach sadzenia roślin oraz stworzyć wyjątkową rabatę w kształcie serca, która ozdobi plac do końca wakacji. W trakcie zajęć prowadzący nauczą dzieci, jak w łatwy sposób zasadzić własny ogródek na balkonie. Przy okazji, opowiedzą o roślinach i właściwościach ziół. W strefie Majsterkowo pracownicy Castoramy przeprowadzą Warsztaty tworzenia wyjątkowych doniczek. Będzie też okazja do wykonania wyjątkowego zdjęcia pamiątkowego w strefie Green Box. W tych dniach zapraszamy także do Strefy Plastycznej. Animatorzy będą malować dzieciom buzie oraz robić zmywalne tatuaże. Z kolei Baloniarz wręczy każdemu kolorowe, balonowe bukiety.

Podczas zabawy uczestnicy mają za zadanie zbierać za każdą aktywność pieczątki. Za zdobycie wszystkich, dzieciaki otrzymają upominki.

1 czerwca w godzinach 15:00-19:00 dla najmłodszych również przygotowano kącik plastyczny. Animatorzy będą malować buzie, a Baloniarz przygotuje balonowe kwiaty. Kolejna atrakcja dla milusińskich to kwietne tatuaże. Spośród setek wzorów każdy wybierze dla siebie coś wyjątkowego.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę