Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Nela i skarby Karaibów | Spotkanie z Nelą Małą Reporterką

Nela i skarby Karaibów | Spotkanie z Nelą Małą Reporterką
📅 Data: niedziela, 28 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Empik Plac Unii (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Tajemnicze galeony, podwodny las, piraci z Karaibów, korsarze i skrzynie pełne złota – tym razem Nela zabiera czytelników na wyprawę w odległe rejony Morza Karaibskiego. Podążając śladami Krzysztofa Kolumba odkryjemy Amerykę i poznamy tajemniczą Hispaniolę. Z okazji premiery książki „Nela i skarby Karaibów” (Wydawnictwo Burda NG Polska) autorka spotka się z czytelnikami już 28 maja w salonie Empik Plac Unii w Warszawie.

W siódmej już książce Nela Mała Reporterka zaprasza czytelników na poszukiwania skarbów zatopionych na dnie morza. „Nela i skarby Karaibów” to bogato ilustrowana opowieść o odległej krainie oraz jej tajemniczej historii. Autorka przemierza miejsca, które ponad pięćset lat temu odkrywał jako pierwszy Krzysztof Kolumb. Podziwia stare jaskinie, w których kiedyś mieszkali Indianie. Wyrusza śladami piratów i korsarzy. Poznaje legendy rozbitych pirackich statków i odkrywa miejsca, gdzie mogą spoczywać na dnie morza najbardziej poszukiwane galeony na świecie, na pokładach których znajdują się złoto, srebro i szmaragdy. Dzięki tym informacjom tworzy mapę prawdziwych skarbów, którą dołącza do najnowszej książki. Ale to nie wszystko. Razem z Nelą poznamy też papugi, wielkouche nietoperze, legwany, fregaty i latające ryby. Wyruszamy więc w niesamowitą podróż na odkrycie Karaibów!

Nela – jedna z najmłodszych podróżniczek i autorek na świecie, która zwiedziła już przysłowiowe „pół świata”, prowadzi także program na TVP „Nela Mała Reporterka”, w którym opowiada o swoich doświadczeniach.

28 maja, godz. 12:00
Empik Plac Unii, Warszawa,
ul. Puławska 2

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę