Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpłatna Konsultacja Psychoterapeutyczna

Bezpłatna Konsultacja Psychoterapeutyczna
📅 Data: wtorek, 30 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszam Cię na bezpłatną 1,5h konsultacje psychoterapeutyczną, podczas której będzie czas abyśmy mogli porozmawiać o Twoich trudnościach i oczekiwaniach. Podczas tego spotkania będziesz mieć okazję stwierdzić, czy praca ze mną może być dla Ciebie skuteczną formą pomocy. Jeżeli zdecydujemy się na współpracę, będzie ona miała formę cotygodniowych 50-min. spotkań w cenie 110zł.

Telefon Kontaktowy: 735 989 924. Dokładny adres podam podczas rozmowy telefonicznej.

Informacje o mnie:
Nazywam się Magdalena Świderska. Swoje zawodowe kompetencje rozwijam w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, szkole akredytowanej przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii oraz Europejskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt. W celu utrzymania wysokiej jakości pracy podlegam stałej superwizji. Dodatkowo jestem trenerem rozwoju osobistego i biznesu, absolwentką Szkoły Cauchów i Trenerów TROP Rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Rozwój to moja pasja. Zanim rozpoczęłam obecna pracę, jako uczestnik brałam udział w wielu zajęciach, które wsparły mnie w moim własnym rozwoju osobistym. Mam za sobą kilkaset godzin pracy własnej odbytej podczas psychoterapii indywidualnej, grupowej, treningów interpersonalnych i terapeutycznych, coachingu i warsztatów rozwojowych.

Zapraszam!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: spotkanie inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️