Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Dziecka w Łazienkach Królewskich

Dzień Dziecka w Łazienkach Królewskich

reklama
📅 Data: czwartek, 01 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Łazienki Królewskie (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza najmłodszych 1 czerwca - w Dniu Dziecka.

O godz. 11.00 w Starej Kordegardzie rozpoczną się warsztaty "Kropki w paski" dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Najmłodsi będą poznawać świat form i kształtów, wspólnie się bawiąc. Podczas warsztatów powstanie miniprzewodnik, w którym maluchy umieszczą kolekcję kulistych, trójkątnych i kwadratowych przedmiotów. Wstęp na zajęcia jest wolny, obowiązują jednak zapisy: [email protected]

W godz. 12.00-14.00 w Starej Kordegardzie odbędą się animacje "Kropki w paski" dla dzieci w wieku 1-5 lat. Najmłodsi i ich opiekunowie odwiedzą kolorowe stanowiska - plastyczne, ruchowe i sensoryczne - związane z daną figurą geometryczną: kołem i elipsą, trójkątem i trapezem, kwadratem i prostokątem. Animacje będą miały formę swobodnej zabawy, do której można dołączyć w dowolnym momencie. Wstęp jest wolny.

O godz. 17.00 w Starej Kordegardzie odbędzie się spotkanie z autorami książki "Dziewczyny z ryciny" dla dzieci w wieku 6-12 lat. Pisarz Jarosław Mikołajewski oraz ilustrator Marcin Bruchnalski opowiedzą, w jaki sposób powstała kolejna publikacja z serii "Aniołki kota Cagliostro". Dzieci już po raz szósty będą miały okazję spotkać się z niezwykłym zwierzakiem oraz jego nastoletnimi detektywami. Wejdą w świat pełen przygód i zaskakujących zdarzeń, rozwiązując pewną tajemniczą sprawę w Łazienkach Królewskich. Przed nimi zarówno detektywistyczne, jak i artystyczne wyzwania.
Wstęp na spotkanie jest wolny, obowiązują jednak zapisy: [email protected].

Fot. Paweł Czarnecki

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę