Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Mobilna Wystawa o Pszczołach

Mobilna Wystawa o Pszczołach
📅 Data: niedziela, 4 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Pole Mokotowskie, zbieg ulic Ondraszka i Rokitnickiej (za pubem Tola) (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Co zawdzięczają pszczołom miłośnicy dżinsów? Jak owady widzą kolory kwiatów? Co kryje się wewnątrz ula – tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się na Mobilnej Wystawie o Pszczołach, w trakcie Dnia Ziemi, 4 czerwca na Polu Mokotowskim.

Mobilna wystawa o pszczołach to wyjątkowe miejsce przeznaczone dla małych i dużych sympatyków przyrody. Ekspozycja prezentuje, jak ważną rolę w ekosystemie pełnią owady pszczołowate. Zwiedzający odkryją wiele fascynujących faktów z życia pszczół a przy okazji będą mogli dowiedzieć się, które rośliny są szczególnie przyjazne pszczołom oraz wybrać swój ulubiony gatunek tych owadów.

Wstęp wolny.

Po zwiedzeniu wystawy zapraszamy na stoisko Fundacji Ekotrend położone w środkowej części Pola Mokotowskiego, gdzie będą odbywać się warsztaty, zabawy i animacje. Program:
• 10:30 – 13:30 – „Pasiaste w rozmiarze XXL” – wykonywanie dużych sylwetek pszczół z papieru; warsztaty dla najmłodszych badaczy przyrody.
• 10:30 – 16:30 – „Bombowy pomysł” – wykonywanie bomb nasiennych z ziemi i nasion roślin nektarodajnych; warsztaty dla młodych przyrodników.
• 12:30 – 14:30 – warsztaty z tworzenia Miejsc Przyjaznych Pszczołom, a więc takich, w których te pożyteczne owady mogą znaleźć pokarm i schronienie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty wystawa dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę