Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

White Space Auction. Aukcja malarstwa Supernova 5

📅 Data: czwartek, 08 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, White Space Auction. Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Najdłuższy obraz w historii aukcji sztuki już do nabycia 8 czerwca!

8 czerwca odbędzie się aukcja malarstwa Supernova 5. White Space Auction zaprasza do Centrum Kreatywności Targowa, gdzie od godziny 19.00 znajdzie się pod młotkiem 56 dzieł twórców młodego pokolenia. W aukcji będzie można wziąć udział również za pośrednictwem aplikacji internetowej: link , gdzie w prosty sposób wystarczy wcześniej zgłosić zainteresowanie konkretnym obrazem. A będzie w czym wybierać.

Niestandardowe wymiary prac gwarancją oryginalnego wnętrza
Dużym zainteresowaniem ma szansę cieszyć się 4-metrowa praca Jadwigi Wybraniec L.O.V.E. – Like, Offer, Value, Enjoy, która jest najdłuższym obrazem w historii aukcji sztuki. Dzieło imponujących rozmiarów zachwyca również wyjątkowym wykonaniem techniką olejną i serigrafią na płótnie. Oryginalnym kształtem charakteryzuje się niewielki obiekt malarski Karoliny Kardas „Poduszka” z cyklu „Architeskóra”, który będzie można nabyć już od 1500 złotych. Obraz Magdaleny Leśniak, złożony z 8 płócien, zawiera cenną wskazówkę: „Pracuj – nie myśl o rzeczach, na które nie masz wpływu”, która może sprzyjać jeszcze lepszej koncentracji przy pracy w biurze.

Nie tylko obrazy
W historii galerii sztuki White Space Auction po raz pierwszy na aukcji będzie można wylicytować już od 900 złotych cztery małe rzeźby Anety Śliwy zatytułowane „Nietoperze”, które urzekają swoją zróżnicowaną fakturą. Równie rzeźbiarsko prezentuje się oprawiony „Akt” Piotra Trusika – rysunek na papierze powstały przy użyciu węgla, tuszu, akrylu i tempery. Nie zabraknie także niewielkich kolaży już dobrze znanym klientom galerii wykonanych przez Dawida Zdobylaka (dyptyk „Twarz, głowa”) i Olgi Szczechowskiej (dyptyk „Kolaż nr 18”).
Nowi artyści z Salonu Pruszkowskiego
Grono artystów współpracujących z domem aukcyjnym White Space Auction powiększyło się o twórców starszego pokolenia, którzy wywodzą się z tzw. Salonu Pruszkowskiego. Można tu wymienić Annę Zielinską, Leszka Pasima, Annę Jakubowską, Teresę Pniewską-Kaziemierską, Anetę Golon. Choć w przypadku większości tych artystów malarstwo zostało odkryte w późnym wieku, to stało się ich pasją. Ich obrazy są dojrzałymi, przemyślanymi kompozycjami najczęściej podejmującymi tematy martwej natury, pejzaży, portretów i abstrakcji.

Street Art w mieszkaniu?
Galeria sztuki i dom aukcyjny White Space Auction w doborze artystów kieruje się indywidualną postawą twórczą artystów i nie boi się śmiałych oraz oryginalnych rozwiązań. Do takich z pewnością należy współpraca z młodymi artystami, których twórczość należy do street artu lub do takiego kierunku nawiązuje. Na aukcji malarstwa Supernova 5 będzie można nabyć obrazy SKUCHY, Dawida Majgata, Anny Jarzymowskiej, Ewy Kośnik, które idealnie wpiszą się w minimalistyczne i funkcjonalne przestrzenie. Ich dzieła będzie można nabyć już od 900 złotych.

Zapomnij o aukcji i podaj wcześniej kwotą online
Nowością na stronie internetowej galerii sztuki White Space Auction jest możliwość wcześniejszego zgłoszenia, przy którym aplikacja automatycznie podczas aukcji będzie licytowała dzieło sztuki do maksymalnej wskazanej kwoty. Jeśli wiesz, że nie będziesz mógł na żywo wziąć udziału w aukcji, jeszcze dziś zgłoś swój udział w zaledwie 5 minut.

Można licytować osobiście, telefonicznie pod numerem 511 158 510, zlecić galerii licytację automatyczną w imieniu klienta podając maksymalny budżet lub licytować poprzez Internet na stronie: link

Wystawa przedaukcyjna – od 1 czerwca wszystkie prace artystów można obejrzeć na żywo w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 w Warszawie.

Aukcja sztuki – odbędzie się 8 czerwca, start licytacji o godzinie 19.00
Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę