Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Dzień Skandynawski

Dzień Skandynawski

reklama
📅 Data: sobota, 10 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Skwer Hoovera (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
10 czerwca w Warszawie na Skwerze Hoovera przy ul. Krakowskie Przedmieście odbędzie się piąta edycja rodzinnej imprezy plenerowej „Dzień Skandynawski”, organizowanej przez magazyn „Podróże”. Patronat honorowy objęły Ambasady Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji oraz Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza.

Będą Muminki, klocki LEGO, pokazy walk Wikingów, występ chóru dziecięcego śpiewającego po szwedzku oraz spotkanie z Edytą Jungowską, która od lat wydaje czytane przez siebie audiobooki z literaturą skandynawską. Z kolei Teatr Baj przedstawi fragmenty najnowszej premiery pt. „Grzeczna” na podstawie książki Gro Dahle.

Dorośli będą mogli zaznajomić się z atrakcjami turystycznymi i ofertami wycieczek do krajów Północy, posłuchać skandynawskiej muzyki na żywo a także wziąć udział w licznych konkursach, w których można będzie wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. w Fińskich zawodach w Noszeniu Żon główną nagrodą będzie voucher dla dwóch osób na rejs promem do Skandynawii.

Gościem specjalnym „Dnia Skandynawskiego” będzie Bea Uusma – szwedzka lekarka i ilustratorka, autorka książki „Ekspedycja. Historia mojej miłości”, która pod wpływem impulsu, przez 15 lat zgłębiała szczegóły dotyczące wyprawy balonowej Andreego na biegun północny z roku 1897 i tajemnicę śmierci jej uczestników.

Wstęp wolny!


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę