Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pokaz spektaklu Teatru Forum: „Chłopaki nie płaczą”

Pokaz spektaklu Teatru Forum: „Chłopaki nie płaczą”
📅 Data: czwartek, 8 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, WSNS Pedagogium, ul. Marszałkowska 115 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury ma przyjemność po raz VI zaprosić na spektakle przygotowane metodą Teatru Forum. Pokazy spektakli odbędą się 8 i 9 czerwca w WSNS Pedagogium w Warszawie. Zapraszamy młodzież wraz z wychowawcami, dorosłych oraz wszystkich zainteresowanych interaktywną formą teatru.

Spektakle są efektem pracy Uczestników VI edycji kursu Teatru Forum. Przedstawienia mają na celu zaaktywizowanie Widza – Aktora, który może przerwać spektakl i wkroczyć na scenę, proponując nowe rozwiązanie problemu. Celem Teatru Forum jest inspirowanie do poszukiwań różnych możliwości zażegnywania konfliktów.

Spektakle zostaną zaprezentowane dwa razy w siedzibie WSNS Pedagogium, ul. Marszałkowska 115:
8 czerwca o godz. 18.00 - „Chłopaki nie płaczą” - spektakl opowiada o mężczyźnie chorym na depresje, który po pobycie w szpitalu wraca do szarej rzeczywistości. Czy chłopaki aby na pewno nie płaczą?
9 czerwca o godz. 13.00 – „Każdemu wolno kochać” - na ten spektakl w sposób szczególny zapraszamy seniorów. Poruszy on temat konfliktu pomiędzy oczekiwaniami wobec starszej osoby a jej własnymi marzeniami i aspiracjami.

Na spektakle zapraszamy zorganizowane grupy i widzów indywidualnych, młodzież i seniorów.

Udział w pokazach jest bezpłatny, prosimy o mailową lub telefoniczną rezerwację miejsc: weronika.braczek@dramaway.pl, tel. 608 378 098.

Kurs Teatru Forum realizowany jest w ramach projektu Teatr Codzienny - projekt edukacji kulturalnej finansowanego z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerami kursu są Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium, Dom Kultury Śródmieście oraz Cardboard Citizens.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: teatr warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę