Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Drugie życie naszych rzeczy

Drugie życie naszych rzeczy

reklama
📅 Data: sobota, 03 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, PaństwoMiasto ul. Andersa 29 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Czy miałaś/miałeś kiedyś Problem z Nadmiarem Rzeczy w domu, który zawsze wydaje się za mały w stosunku do naszych rosnących zasobów? Nasz warsztat pomoże Ci UPORZĄDKOWAĆ przestrzeń, nadać jej CHARAKTER, zadbac o ESTETYKĘ i przekazać to co nie jest Ci juz potrzebne do drugiego obiegu.

Prowadząca Pani Barbara Kapica tak mówi o sobie:
Od zawsze interesowałam się naturą, środowiskiem i człowiekiem w nim żyjącym. Dlatego też zostałam inżynierem środowiska i zgłębiałam aspekty techniczne wpływu człowieka na środowisko. Później przez kilka lat zajmowałam się środowiskiem wewnętrznym człowieka – aspektami wpływu diety, emocji na nasze zdrowie. Po czym przyszedł czas na nasze najbliższe środowisko, czyli nasze mieszkania i domy. Od wielu lat zajmuje się równolegle szeroko pojętym rozwojem osobistym i duchowym. W mojej pracy łączę wiedzę i doświadczenie zdobyte w wielu źródłach i traktuję człowieka i jego dom jako swoisty ekosystem.
Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, ludzi, natury a ostatnio permakultury. Prywatnie jestem żoną i matką trójki dzieci.

Za względu na dużą ilość chętnych prosimy o wcześniejsze zapisy przez formularz poniżej lub tel. 603443526

Serdecznie zapraszamy,
Anna Białobrzeska
Fundacja Korony Drzew - dobre życie po 50

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 6 + 6 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę