Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Dziecka na placu Europejskim

Dzień Dziecka na placu Europejskim
📅 Data: sobota, 3 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, plac Europejski (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Z okazji Dnia Dziecka Ghelamco Poland zaprasza na plac Europejski. Już 3 czerwca otwarta przestrzeń u stóp Warsaw Spire stanie się placem gier i zabaw dla najmłodszych warszawiaków. Wśród atrakcji przewidziano m.in. mini crossfit, przeciąganie liny, maraton Zumby oraz konkursy z nagrodami.

W sobotę 3 czerwca, na placu Europejskim, już od godziny 11 zagości atmosfera rodzinnej zabawy. W ramach odbywającego się co roku święta wszystkich dzieci firma Ghelamco wraz z partnerami przygotowała liczne atrakcje dla najmłodszych mieszkańców Warszawy.

Do kreatywnych gier, malowania buzi i puszczania baniek zaproszą animatorzy z przedszkola „Kids & Co”, a także od STIXX Bar & Grill i Bisnode. Dużo atrakcji przewidziano dla miłośników sportu – o godzinie 11, 12 oraz 13 odbędzie się maraton Zumby. Udział w zajęciach nie wymaga zapisów i skierowany jest do wszystkich obecnych w każdym wieku. Z kolei pod okiem trenerów Calypso Fitness Warsaw Spire dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach z mini crossfitu, a zwolennicy rywalizacji zmierzą się w wyścigach i przeciąganiu liny.

Tego dnia nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami. Firma Samsung przygotowała dla zwycięzców gadżety i podróż po wirtualnej rzeczywistości za pomocą specjalnych foteli 4D i gogli VR, a Ghelamco zapewni laureatom wjazd na 41. piętro Warsaw Spire, skąd będzie można podziwiać piękną panoramę Warszawy. Za udział w sportowych aktywnościach będzie też można otrzymać upominki od Mastercard, natomiast w DaftCafe do wygrania będą pyszne lody.

Dzień Dziecka na placu Europejskim to kolejne wydarzenie, które wpisuje się w cykl atrakcji organizowanych przez Ghelamco Poland dla mieszkańców Warszawy. W ciągu zaledwie roku funkcjonowania placu Europejskiego w jego przestrzeni już dwukrotnie zorganizowano Noc Muzeów, a w okresie zimowym działało tu bezpłatne lodowisko, świąteczny kiermasz i wystawa neonów. W tym roku Ghelamco uczestniczyło też m.in. w obchodach Walentynek, Dnia Ziemi czy Star Wars Day. Na tym nie koniec – w planach są już kolejne atrakcje przewidziane na sezon letni.

Dzień Dziecka na placu Europejskim – sobota 3 czerwca, godz. 11-14.
Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia (link poniżej).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: impreza sport inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧