Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Miłość wbrew regule | Spotkanie z Agatą Steczkowską i Beatą Nowicką

Miłość wbrew regule | Spotkanie z Agatą Steczkowską i Beatą Nowicką
📅 Data: poniedziałek, 5 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Książka Agaty Steczkowskiej i Beaty Nowickiej jest hołdem dla rodziców i życia, które udało im się wygrać. Opowieść o miłości pięknej i przekreślonej przez tradycje, zasady i kościelne reguły. Opowieść o bezprzykładnej walce o uznanie i akceptację. Opowieść o Danucie i Stanisławie Steczkowskich, jedyna prawdziwa, odczarowująca wszystkie plotki. Z okazji premiery książki „Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Osobista biografia rodziny” (Wydawnictwo W.A.B) autorki spotkają się z czytelnikami 5 czerwca w salonie Empik Junior w Warszawie.

Od kiedy w latach sześćdziesiątych młody Stanisław Steczkowski – charyzmatyczny i uwielbiany przez wiernych ksiądz, ze wzajemnością zakochuje się w śpiewającej w chórze kościelnym Danusi Wyżkiewicz, wszystko się zmienia. Steczkowscy tworzyli niesamowitą, pełną miłości rodzinę, którą na co dzień łączyła muzyczna pasja. Wszystko postawili na jedną kartę, sprzeciwiając się tym samym tradycji i zasadom. Wybierając siebie i miłość, zrezygnowali ze wszystkiego innego. Bliscy odwrócili się i odmówili wsparcia. Mimo to Danuta i Stanisław wygrali swoje życie i przez lata rozwijali talenty swoich dzieci, tworząc niekwestionowaną pozycję rodziny muzykującej.

Agata Steczkowska - najstarsza z dziewięciorga rodzeństwa zespołu Steczkowskich, dyrygentka, pianistka, kompozytorka, wiolonczelistka, pedagog. Prowadzi autorską fundację rozwijającą program umuzykalniania dzieci i młodzieży.

Beata Nowicka – polska dziennikarka obecnie związana z miesięcznikiem „Viva”, od 20 lat publikuje wywiady z wybitnymi Polakami.

5 czerwca, godz. 18:00
Empik Junior, Warszawa,
ul. Marszałkowska 116/122

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę