Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Dziecka w Targówek Park

Dzień Dziecka w Targówek Park
📅 Data: sobota, 3 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Targówek Park (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Targówek Park i Domoteka zapraszają do Misiowej Krainy.
3 czerwca, z okazji święta najmłodszych, Targówek Park łączy kreatywną zabawę z pozytywnym przekazem i uczy przyjaźni. W Misiowej Krainie dzieci namalują laurki, które trafią do potrzebujących dzieci. Będą też inne, rozwijające twórczość atrakcje, gry oraz zabawy.

Bawić się i pomagać
Pozytywnych postaw należy uczyć już od dziecka. Dlatego też Targówek Park inicjuje akcję łączącą wszystkie maluchy. Dzieci, które przyjdą w sobotę do Targówka, z pewnością polubią misiowy kącik plastyczny, centralny punkt wydarzenia - tutaj powstawać będą laurki z życzeniami. Gotowe prace najmłodszych klientów Targówek Park zostaną dołączone do maskotek i innych niespodzianek, które po zakończeniu imprezy trafią do potrzebujących dzieci.

Targówek Park zachęcać będzie także do kreatywnego działania oraz uruchomienia twórczej fantazji. W Misiowej Krainie, młodsze i starsze dzieci, będą mogły wykonać bawełniany plecak własnego projektu. Do ich dyspozycji będą pisaki do malowania tkanin oraz krawcowa, która pomoże np.
w doszywaniu misiowych uszu.

Na miejscu będzie obecny także fotograf robiący najmłodszym zdjęcia z ogromną maskotką misia, przechadzającego się tego dnia po Parku. W misiowym kąciku będzie można od razu wydrukować wykonane przez fotografa zdjęcie.
Nie zabraknie również słodkości w postaci muffinek z wybranymi owocami. Dodatkowo maluchy będą mogły wziąć udział w licznych grach i zabawach.

3 czerwca w wybranych salonach obowiązywać będą także atrakcyjne rabaty. Ponadto, pierwsi klienci Targówek Park, którzy tego dnia dokonają zakupów za kwotę minimum 50 zł i zgłoszą się z paragonem do misiowego kącika, otrzymają w prezencie maskotkę (ilość maskotek jest ograniczona).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: warsztaty inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️