Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Legendy hiszpańskiej ligi w Warsaw Spire

Legendy hiszpańskiej ligi w Warsaw Spire
📅 Data: środa, 7 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, plac Europejski (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już w środę w Warsaw Spire i na placu Europejskim będzie można spotkać gwiazdy hiszpańskiej ligi. Fernando Morientes Sánchez, Francesco Coco, Gaizka Zabala Mendieta oraz Fernando Sanz Durán będą rozdawać autografy oraz sfotografują się przed instalacją “Kocham Warszawę”.

W środę, 7 czerwca, Warsaw Spire i plac Europejski odwiedzą legendy hiszpańskiej ligi – Fernando Morientes Sánchez, Francesco Coco, Gaizka Zabala Mendieta oraz Fernando Sanz Durán. Piłkarze pojawią się m.in. w DaftCafe w Warsaw Spire, gdzie o godz. 17:30 będą rozdawać swoim fanom autografy. Pół godziny później gwiazdy futbolu zwiedzą plac Europejski i zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie przed kultową instalacją „Kocham Warszawę” z Warsaw Spire w tle.

Legendy hiszpańskiej piłki nożnej przyjeżdżają do Warszawy w związku z odbywającym się w piątek 9 czerwca meczem La Liga Legends na stadionie Legii Warszawa, którego organizatorem jest Eleven Sports. Będzie to pierwszy w Polsce mecz, w którym legendy ligi hiszpańskiej zmierzą się z jednymi z najlepszych zawodników w historii polskiej piłki nożnej. W drużynie Hiszpanów wystąpią m.in. David Albelda, Christian Karembeu, Gaizka Mendieta, Fernando Morientes czy Michel Salgado, a ich kapitanem będzie były piłkarz Realu Madryt Fernando Sanz. Po drugiej stronie boiska stanie drużyna polskich gwiazd futbolu, m.in. Radosław Majdan, Tomasz Hajto, Tomasz Kłos i Jacek Krzynówek, a ich kapitanem będzie Michał Żewłakow.

Dla wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy chcieliby zobaczyć na żywo ten niezwykły mecz, Ghelamco Poland i Eleven Sports przygotowały konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na La Liga Legends. Szczegółowe informacje oraz pytanie konkursowe dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: sport spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱