Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Czy wiesz, jak jesz?

📅 Data: niedziela, 11 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Monta beach volley club Zaruskiego 12 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


FitAdept zaprasza na wykład "Czy wiesz, jak jesz?" prowadzony przez certyfikowanego trenera personalnego Wojciecha Grodzickiego. Wykład w ramach wydarzenia Gym Hero DJ TRENING.

Wojciech Grodzicki poprowadzi wykład godz. 19.30 na temat "Czy wiesz, jak jesz?" - dowiecie się, jak "niejedzeniowe" aspekty diety tj. rodzaj naczyń, wielkość opakowania, kolory itp. wpływają na utratę wagi. Nieco inne spojrzenie na kwestie diety i żywienia pozwoli na lepsze poznanie swoich błędów, pozwoli też na lepsze zrozumienie swojego podejścia do jedzenia.

Wykład bezpłatny, wymagany wcześniejszy zapis i pobranie biletu. Bilet należy okazać na urządzeniu mobilnym lub wydruk przed wejściem na wykład.
REJESTRACJA: link

Trenował sztuki walki, m.in. judo i szermierkę historyczną, w których odnosił sukcesy jako zawodnik. Z czasem zainteresował się również gimnastyką i sportami siłowymi, których elementy łączy w codziennym treningu. Regularnie pogłębia swoją wiedzę z zakresu dietetyki i metodyki treningowej, uczestnicząc w licznych szkoleniach.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱