Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Czy wiesz, jak jesz?

reklama
📅 Data: niedziela, 11 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Monta beach volley club Zaruskiego 12 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
FitAdept zaprasza na wykład "Czy wiesz, jak jesz?" prowadzony przez certyfikowanego trenera personalnego Wojciecha Grodzickiego. Wykład w ramach wydarzenia Gym Hero DJ TRENING.

Wojciech Grodzicki poprowadzi wykład godz. 19.30 na temat "Czy wiesz, jak jesz?" - dowiecie się, jak "niejedzeniowe" aspekty diety tj. rodzaj naczyń, wielkość opakowania, kolory itp. wpływają na utratę wagi. Nieco inne spojrzenie na kwestie diety i żywienia pozwoli na lepsze poznanie swoich błędów, pozwoli też na lepsze zrozumienie swojego podejścia do jedzenia.

Wykład bezpłatny, wymagany wcześniejszy zapis i pobranie biletu. Bilet należy okazać na urządzeniu mobilnym lub wydruk przed wejściem na wykład.
REJESTRACJA: link

Trenował sztuki walki, m.in. judo i szermierkę historyczną, w których odnosił sukcesy jako zawodnik. Z czasem zainteresował się również gimnastyką i sportami siłowymi, których elementy łączy w codziennym treningu. Regularnie pogłębia swoją wiedzę z zakresu dietetyki i metodyki treningowej, uczestnicząc w licznych szkoleniach.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę