Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Agnieszka Konarska w Wine&Coffee House

Agnieszka Konarska w Wine&Coffee House

reklama
📅 Data: piątek, 09 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Wine&Coffee House, ul. Olkuska 7 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Szanowni Państwo, Wine & Coffee House ma zaszyt zaprosić Państwa na kolejny piątkowy koncert. Naszym gościem będzie Agnieszka Konarska.

Agnieszka Konarska absolwentka ZPSM im. F. Chopina w Warszawie wydział Wokalno-Estradowy swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 5 lat. Laureatka wielu Ogólnopolskich i Międzynarodowych Festiwali, m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Twórców Piosenki Polskiej, Grand Prix Europejskiego Festiwalu Piosenki "Discovery" w Warnie, czy Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Współpracuje z wieloma znakomitymi muzykami, a także zespołami. Obecnie pracuje nad autorskim materiałem. Jest to połączenie nowoczesnego brzmienia, które idealnie współgra z delikatnymi dźwiękami gitary akustycznej. Singiel został wydany dzięki współpracy z wytwórnią My Music

Koncert odbędzie się w klimatycznej restauracji Wine&Coffee House, gdzie w wyjątkowej atmosferze można skorzystać z bogatej oferty win oraz zasmakować się w pysznych daniach przygotowanych przez szefa kuchni.

Wine&Coffee House to nie tylko wino i jedzenie, to doskonałe miejsce do rozpoczęcia miłego wieczoru oraz spotkań ze znajomymi przy wyśmienitych koktajlach i drinkach z całego świata. Olbrzymi wybór alkoholi, świeże owoce, doświadczeni barmani oraz klimatyczna atmosfera sprawią, iż każdy miłośnik i koneser kolorowych napoi odnajdzie się w tym miejscu i będzie do niego wracał.
Koncert odbędzie się 9 czerwca o godzinie 20:00 w restauracji Wine & Coffee House przy ul. Olkuskiej 7, wstęp wolny, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Zapraszamy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę