Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Lomboy - koncert na Placu Zabaw

Lomboy - koncert na Placu Zabaw

reklama
📅 Data: sobota, 17 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Zabaw, bulwar B. Grzymały-Siedleckiego (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Lomboy to czapetka kuminowa (łac. syzygium cumini), drzewo owocowe rdzenne dla Filipin. To także austriacko-francuski zespół założony w 2014 przez Tanję Frintę, wokalistkę znaną z Lonely Drifter Karen.

Muzyka Lomboy, radosna i rozmarzona, przywodzi na myśl ścieżkę dźwiękową do filmu z lat 60., pełną bogatych brzmień organów, plemiennych rytmów czy surf-rockowych gitar. Zainspirowana jest gatunkiem i nurtem estetycznym znanym jako "exotica", kompozycjami Martina Denny'ego, Ennio Morricone, Xaviera Cugat, czy innych europejskich i amerykańskich twórców muzyki filmowej. Lomboy przedstawia znacznie bardziej intymną interpretację tamtych dźwięków i motywów, zachęcając swoich słuchaczy do marzenia na jawie, o przygodach w odległych, zapomnianych miasteczkach i nienaruszonej dziczy.

Poza Tanją, skład Lomboy tworzą gitarzysta Clément Marion i Marc Melià. Specjalnym gościem będzie Piotr Mełech na klarnecie który dołączy do nich. Zespół swój pierwszy singiel "In the Chamber of Vanu" wydał nakładem filipińskiej wytwórni niezależnej Lilystars Records, niedługo pojawi się album!

Na koncert Lomboy zapraszamy w sobotę 17. czerwca, o 20. Po koncercie schodzimy na BarKa, gdzie o kolejne nowe miłe wspomnienia zadbają Pejzaż i DJ Ryan R

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę