Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Lato Seniora: potańcówka. „Powitanie Lata”

Lato Seniora: potańcówka. „Powitanie Lata”
📅 Data: czwartek, 22 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego, ul. Świętojerska 12A (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego zaprasza na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu "Lato Seniora". W dniach od 19 czerwca do 15 września 2017 roku przy ul. Świętojerskiej 12a będą odbywały się różnorodne aktywności integracyjne, edukacyjne i kulturalne. Wstęp na wszystkie wydarzenia ma charakter otwarty, kierowany jest do wszystkich mieszkańców Warszawy i jest bezpłatny.

Harmonogramem wydarzeń w czerwcu:

19 czerwca o godz. 11.30 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie Festiwalu „Lato Seniora”, które uświetni koncert „Trzy Manon – Puccini, Massenet, Auber”, w wykonaniu studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina we współpracy z Filharmonią im. Romualda Traugutta.

20 czerwca o godz. 15.00 w ramach „Otwartej sceny senioralnej” ze swoim repertuarem muzycznym wystąpi zespół Bielańskie Czerwone Korale.

22 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy do ogrodu na pierwszą potańcówkę pt. „Powitanie Lata”. Do tańca zagra Warszawska Orkiestra Kameralna ODEON.

23 czerwca o godz. 11.00 zapraszamy na wykład „Postępowanie fizjoterapeutyczne we wczesnym stadium choroby Alzheimera i innych zespołach otępiennych”.

27 czerwca o godz. 11.30 zapraszamy na wykład Pani dr Małgorzaty Tomaszewskiej „Udar mózgu – przyczyny, objawy, leczenie”.

28 czerwca o godz. 11.00 zapraszamy na warsztaty z cyklu „Podróże kulinarne”. W ramach zajęć Pan Aziz zaprezentuje jak przygotować tradycyjne dania afgańskie.

29 czerwca o godz. 15.00 zapraszamy wszystkich Warszawiaków, zarówno z najbliższego sąsiedztwa jak i z dalszych zakątków miasta do naszego ogrodu na Dzień Sąsiada – spotkanie z grami, zabawami, pokazami tanecznymi dzieci oraz muzyką na żywo. Prosimy gości o przyniesienie drobnego poczęstunku na wspólny stół.

30 czerwca o godz. 12.00 w ramach „Otwartej sceny senioralnej” wystąpi zespół Kantata, który zaprezentuje swój repertuar muzyczny pt. „Stara Warszawa”.

Więcej informacji oraz relacje z dotychczasowych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej Centrum: link

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących Festiwalu „Lato Seniora” zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 607 825 475 lub mailowo: latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

Organizatorem Festiwal „Lato Seniora” jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧