Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Świat zmysłów /dla najmłodszych / vol. 2

Świat zmysłów /dla najmłodszych / vol. 2

reklama
📅 Data: niedziela, 18 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, OGRÓD Powszechny, ul. Zamoyskiego 20 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Świat zmysłów to zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat i ich opiekunów.
Twórczość i kreatywność to naturalne cechy każdego młodego człowieka. Dzięki wrodzonej ciekawości otaczającego świata i obecnych w nim zjawisk dzieci nieustannie uczą się i rozwijają. Dlatego tak bardzo lubią wszystkie eksperymenty - ruchowe, werbalne, manualne, chemiczne, fizyczne - dzięki nim rozumieją to, co dzieje się dookoła.
Podczas zajęć uczestnicy przekonają się między innymi, że można napompować balon bez użycia siły płuc i pompki, a także doświadczą wybuchu wulkanu. Wspólnie z rodzicami będą mogły eksplorować bliskość fizyczną opartą o zabawę relacyjną, która wspiera budowanie własnej tożsamości i zaufania w relacji.
Praca przy każdym z eksperymentów to niesamowite wyzwanie i przygoda dla dziecka i rodzica. Wspólne przeżywanie emocji pomaga w budowaniu ciepłej relacji, uczy współpracy i zaufania. Dodatkowo to świetna okazja do spotkań z rówieśnikami, rozmów i nawiązywania nowych znajomości.
Informacje techniczne: na zajęcia proszę zabrać ze sobą dodatkowe luźne ubranie do przebrania.

Prowadzenie:
Katarzyna Burzyńska - psycholog, terapeutka Ruchem Rozwijającym. Praktykuje różne techniki taneczne, wykorzystując je w pracy z kolektywem artystycznym SzurSure. Eksploruje ruch jako alternatywną formę komunikacji i narzędzie wykorzystywane w rozwoju. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywa od wielu lat. Począwszy od lekcji tańca przez zajęcia arteterapii i bajkoterapii na oddziale onkologicznym po pracę w przedszkolu, gdzie wspieram terapeutycznie dzieci z zaburzeniami rozwoju i trudnymi zachowaniami.
Magda Smosarska - psycholog, trener, terapeuta Ruchem Rozwijającym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała współprowadząc treningi umiejętności społecznych oraz zajęcia bajkoterapii w gabinecie psychologiczno-pedagogicznym. Obecnie towarzyszy rocznemu synowi w eksplorowaniu otoczenia i zdobywaniu wiedzy o świecie, fascynując się jednocześnie rozwojem i możliwościami dziecięcego umysłu.

wstęp wolny / liczba miejsc ograniczona / kontakt: [email protected]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę