Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wieczór tańca nad Wisłą: Reggaeton

Wieczór tańca nad Wisłą: Reggaeton
📅 Data: poniedziałek, 19 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Pomost 511, bulwar Flotylli Wislanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Pomost 511 i The Cuban Place zapraszają na taneczne rozpoczęcie tygodnia! Początkujący mogą przyjrzeć się technikom tańca, postawić pierwsze kroki, a obserwatorzy rozkoszować się widokiem tańczących profesjonalistów. W nadchodzący poniedziałek zapraszamy na Reggaetón!

Wieczór rozpocznie animacja Reggaeton'u* prowadzona przez Martę Kutyńską**. Później wszystkich chętnych zapraszamy na kubański practice na parkiecie. Pojawią się gorące rytmy salsy kubańskiej, reggaetonu i bachaty.

*Reggaetón to taniec latynoski oraz gatunek muzyczny zwany potocznie „latynoskim hip hopem”. Jest stylem niezwykle różnorodnym, jego bazą zawsze są tańce osadzone w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej, np. afro, salsa, dancehall, hip-hop. W ruchach tancerzy najbardziej charakterystyczne są dynamiczne ruchy biodrami oraz klatką piersiową – tak zwane „trzęsienia”, czyli „tembleque” oraz szybka praca nóg.

**Marta Kutyńska przygodę z tańcem rozpoczęła jako mała dziewczynka, muzykalny tata zaszczepił jej miłość do dźwięków – dlatego od najmłodszych lat związana była z muzyką i śpiewem, który z czasem ustąpił miejsca tańcu. Po pierwszym roku studiów, podczas pobytu na Majorce odkryła coś, co stało się jej miłością do dzisiaj - salsa kubańska, a wkrótce także reggaetón. Wyjątkowe umiejętności taneczne, niesamowita energia, wielkie poczucie humoru oraz wiele godzin spędzonych na warsztatach salsy, reggaeton’u, rumby i tańców afrokubańskich pod okiem znanych instruktorów okazały się być bardzo przydatne w pracy instruktorskiej czyniąc ją charyzmatycznym nauczycielem tańca.

Poniedziałek 19/06
Start: 19:00

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️