Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

73. Czwartek Social Media w Warszawie

73. Czwartek Social Media w Warszawie
📅 Data: czwartek, 22 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Grunt i Woda, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Nadchodzi okres wakacyjny, przenosimy się więc nad Wisłę! Zapraszamy już dziś, pierwsze szczegóły na temat tego, kto wystąpi, poniżej. Tym razem Czwartek będzie zdominowany przez bardzo praktyczne tematy!

1. Joanna Glogaza, autorka bloga Style Digger.
Temat: Małe tricki i duża sprzedaż, czyli tajniki tworzenia kursu online. Joanna opowie o różnych rozwiązaniach, jakie się sprawdziły.
O Joannie - od 2008 roku autorka bloga Style Digger, na którym uczy, jak zorganizować i uprościć swoją szafę i… codzienność. Ma na koncie dwa bestsellerowe poradniki - “Slow Fashion. Modowa rewolucja” i “Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć”. Właścicielka Lunaby, marki szyjącej piękną i wygodną bieliznę nocną. Uczy o prowadzeniu własnego biznesu w kursie “Jak założyć własną markę odzieżową?”.

2. Szymon Witczak, marketing marki DayUp
Zdradzimy, że będzie bardzo praktycznie, zwłaszcza w kwestii działań z influencerami oraz na Instagramie. Szymon opowie o tym, co się sprawdziło, a co nie bardzo.

3. Maciek Koński - brand developer w BrandBuddies, platformy społecznościowej łączącej twórców oraz marki. Specjalista od influencer i digital marketingu, który rozwijał m.in w Biurze Podróży Reklamy i FaceADDICTED. Posiada własną, niezależną wytwórnię muzyczną - Lekter Records.
Temat: Ciemne strony Influencer Marketingu.

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą. ;) Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️