Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

PIKNIK RODZINNY W WARSZAWIE – NAUCZ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIE

PIKNIK RODZINNY W WARSZAWIE – NAUCZ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIE
📅 Data: sobota, 24 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Fun Park Digiloo, ul. Merliniego 2 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już w sobotę, 24 czerwca, odbędzie się w Warszawie piknik rodzinny, który połączy dobrą zabawę z edukacją. Zaplanowano nie tylko wiele atrakcji dla dzieci oraz ich rodziców i opiekunów, takich jak animacje i warsztaty kulinarne dla najmłodszych czy warsztaty taneczne z Pauliną Biernat, lecz także kurs pierwszej pomocy i spotkania z ekspertami. Organizatorem wydarzenia jest serwis MAMAWFORMIE.PL. Imprezę poprowadzi Lidia Piechota – znana dziennikarka i blogerka parentingowa.

Udział w pikniku mogą wziąć całe rodziny. Uczestnicy mogą liczyć zarówno na świetną zabawę, jak i na to, że tego dnia wiele się nauczą. Jednym z elementów wydarzenia jest kurs pierwszej pomocy prowadzony przez Ariela Szczotoka, ratownika medycznego i instruktora ratownictwa. Kurs będzie miał formę warsztatów, a świeżo nabyte umiejętności będzie można przećwiczyć na fantomach. Dorośli dowiedzą się, jak w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia mogą pomóc swoim podopiecznym, a dzieci będą miały szansę zainteresować się tematyką pierwszej pomocy.

Ponadto piknik będzie okazją do tego, by poddać się bezpłatnemu badaniu znamion oraz spotkać się z ekspertami, m.in. lekarzami i dietetykami. Dorośli będą również mogli porozmawiać z logopedą lub psychologiem i wziąć udział w warsztatach.

Dla dzieci zaplanowano animacje, pokój Świnki Peppy, zawody w laserowego paintballa oraz warsztaty kulinarne. Podczas pikniku dobra zabawa czeka jednak także dorosłych. Przewidziano dla nich warsztaty coachingowo-taneczne z Pauliną Biernat, tancerką znaną z programu „Taniec z gwiazdami”.

Piknik odbędzie się w sobotę, 24 czerwca w godzinach 10.00-18.00 w Fun Park Digiloo, przy ul. Merliniego 2 w Warszawie. Wydarzenie poprowadzi Lidia Piechota, autorka bloga parentingowego „Extremama”. Więcej informacji można znaleźć na stronie mamawformie.pl

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: impreza warsztaty inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️