Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Olga Boczar w Warszawie, czyli koncert na Starym Mokotowie

Olga Boczar w Warszawie, czyli koncert na Starym Mokotowie

reklama
📅 Data: piątek, 23 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Wine&Coffee House, Okulska 7 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Szanowni Państwo już 23 czerwca naszym gościem będzie Olga Boczar – serdecznie zapraszamy na piątkowy wieczór z dobrą muzyką!

Olga Boczar – wokalistka, flecistka, songwriterka, liderka zespołu.
Absolwentka Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalu, oraz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie, również w klasie wokalu.
Doktoranta Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie.
Za płytę „Little Inspirations” nominowana do prestiżowej nagrody Fryderyki 2016 w kategorii - „Fonograficzny Debiut Roku”.
Brała udział w wielu festiwalach i koncertach, m.in. Międzynarodowym Festiwalu „Jazz Jamboree” w Warszawie, Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Złota Tarka” w Iławie, Krajwym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Reggae Festiwalu w Ostródzie, Festiwalu „La Folle Journee” w Operze Narodowej w Warszawie, w koncercie z okazii 70. Urodzin Jonasza Kofty w Studio koncertowym Programu III Polskiego Radia.
W 2012r. Olga zaśpiewała dwa koncerty dla „Union od European Football Associations” – UEFA.
Wielokrotnie brała udział w nagraniach dla programów telewizyjnych m.in. TVP1, TVP2, TVP Polonia, czy TVP Kultura, oraz m.in. Dla Polskiego Radia, Radia Puls, Radia dla Ciebie.
Współpracowała m.in. z Andrzejem Jagodzińskim, Anną Serafińską, Lorą Szafran, Januszem Szromem, Michałem Tokajem, Pawłem Tomaszewskim, Krzysztofem Dziedzicem, Marysią Sadowską, Haliną Frąckowiak.
W 2012r. Założyła zespół o nazwie - Olga Boczar Music Essence – z którym do chwili obecnej nagrała dwa albumy muzyczne, debiutancki „Little Inspirations”, oraz „Tęskno mi, tęskno”, który zostanie wydany jesienią 2017r.
Wspólnie z zespołem w grudniu 2012r. na zaproszenie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego i Jego Współmałżonki, zagrała koncert w Pałacu Belwederskiej w Warszawie.
Od października 2015r. jest wykładowcą na specjalności „Jazz i Muzyka Rozrywkowa” Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Koncert odbędzie się w klimatycznej restauracji Wine&Coffee House, gdzie w wyjątkowej atmosferze można skorzystać z bogatej oferty win oraz zasmakować się w pysznych daniach przygotowanych przez szefa kuchni.
Wine&Coffee House to nie tylko wino i jedzenie, to doskonałe miejsce do rozpoczęcia miłego wieczoru oraz spotkań ze znajomymi przy wyśmienitych koktajlach i drinkach z całego świata. Olbrzymi wybór alkoholi, świeże owoce, doświadczeni barmani oraz klimatyczna atmosfera sprawią, iż każdy miłośnik i koneser kolorowych napoi odnajdzie się w tym miejscu i będzie do niego wracał.

Koncert odbędzie się 23 czerwca o godzinie 20:00 w restauracji Wine & Coffee House przy ul. Olkuskiej 7, wstęp wolny, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem 606 340 647.

Zapraszamy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę