Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Brunch z żyrafą i szakalem

Brunch z żyrafą i szakalem

reklama
📅 Data: niedziela, 25 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Burakowska 14 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Brunch z Żyrafą i Szakalem x Burakowska 14 x NVClab.pl

Jak wyglądałby świat, gdybyśmy wierzyli, że dialog jest możliwy? Co by to zmieniło w naszych relacjach, gdybyśmy mieli zaufanie, że ludzie działają na rzecz swoich potrzeb a nie przeciw nam?
Gdybyśmy konflikty zamieniali na okazję do zbliżenia się i lepszego porozumienia?

nvclab.pl zaprasza na spotkanie osoby, które interesują się komunikacją budującą porozumienie, budowaniem relacji, bliskości - zarówno z dziećmi, jak z innymi osobami w ich otoczeniu, zapraszamy także żyrafę i szakala - specjalnych gości brunchu.

Poznamy te zwierzęta i ich symbolikę w Nonviolence comunication, zabawimy się w deszyfrowanie komunikatów oraz staniemy się tłumaczami symultanicznymi.

To będzie świetna zabawa!

Język żyrafy oraz język szakala są symbolami metod komunikacji uwzględniającej i nieuwzględniającej innych. W czasie brunchu poznamy oba te języki, nauczymy się je tłumaczyć, a to wszystko w przyjemnej atmosferze zabawy czy przyjęcia, na którym poznamy nowe "osoby".

Jesteś ciekawy, jak dekodować trudne komunikaty innych ludzi? Czy chcesz przekonać się, że za każdym sformułowaniem stoi inne, które trzeba tylko umieć odczytać?

Zapraszamy!

PROWADZĄCY: EMILIA KULPA-NOWAK
dziennikarka i trenerka, uczestniczka wielu zaawansowanych kursów NVC (Nonviolent communication, Porozumienie bez Przemocy) i absolwentka studiów NVC.
Założycielka i przez kilka lat prowadząca portal dzielnicarodzica.pl, autorka tekstów, programów telewizyjnych oraz książki dla rodziców i kursu Latawiec czy ptak? Tworzy NVCLab.pl, gdzie prowadzi i organizuje szkolenia.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę