Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Minionki w Centrum Janki

Minionki w Centrum Janki

reklama
📅 Data: niedziela, 25 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Centrum Janki (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
W niedzielę 25 czerwca w godzinach 11.00-19.00 Minionki wspólnie z Gru odwiedzą Centrum Janki. Przez osiem godzin najmłodsi klienci Janek będą mogły odkryć świat żółto-niebieskich bohaterów, zagrać w wielkie koło fortuny, przejechać się minionkobusem oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubioną postacią z bajki. Wszystkie atrakcje podczas wydarzenia są bezpłatne.

30 czerwca odbędzie się premiera długo wyczekiwanej komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki”. Z tej okazji w niedzielę 25 czerwca w godzinach 11.00-19.00 Centrum Janki zaprasza najmłodszych klientów do udziału w wydarzeniu „Minionkowy zawrót głowy”. W programie spotkania zaplanowano m.in. minionkowe koło fortuny z nagrodami, mini kino z minionkowymi bajkami oraz stanowiska do gry w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush.

Na najmłodszych będzie również czekać piętrowy minionkowy autobus, który zabierze uczestników w 30-minutową podróż do świata małych bohaterów. Ponadto, każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w zabawnych stylizacjach, a na specjalnym stanowisku wizażu, makijażyści zamienią dzieci w prawdziwe Minionki. Dodatkowo, o wyznaczonych godzinach, na dużej scenie maluchy, wspólnie z animatorami, będą mogły nauczyć się minionkowego układu choreograficznego.

„Minionki to postacie, które już na zawsze wpisały się w kanon animacyjnej kinematografii. Swoim urokiem podbiły serca dzieci na całym świecie, dlatego w najbliższą niedzielę Centrum Janki zaprosi swoich najmłodszych klientów do wspólnego odkrywania świata Minionków oraz skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę