Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wsiąść do pociągu byle jakiego

Wsiąść do pociągu byle jakiego
📅 Data: niedziela, 25 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, PaństwoMiasto na trawie ul. Jazdów 3/12 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Czas wakacji, beztroskiego lata, wiatru we włosach, podróży – być może również wgłąb siebie?!, tuż przed nami. W ostatnią przedwakacyjną niedzielę zapraszamy na wspólne celebrowanie tego wspaniałego czasu, kreując przy okazji "Podróżniczą- Wakacyjną mapę marzeń".

Zabierzcie ze sobą DOBRY HUMOR, uśmiech, ale również nożyczki, kolorowe gazety, klej, kolorowe szmatki, wstążeczki i wszystko co mogłoby się przydać do tworzenia mapy marzeń Każdego z Nas. Będziemy rozmawiać o tym czym jest mapa marzeń, dlaczego warto ją tworzyć. A przy okazji spędzimy wspólnie czas, podzielimy się naszymi pomysłami na wesołe wakacje i porozmawiamy o podróżach.

Spotykamy się w przepięknym miejscu na Jazdowie. W małym uroczym Domku państwomiasto gdzie jest cicho, przytulnie i zielono.
Jak pogoda dopisze możemy siedzieć na tarasie wyklejać mapę i grzać się na słońcu. Jeśli nie będzie słońca to mamy salkę do dyspozycji i ciepłą herbatę.

Warsztat poprowadzi MAŁGORZATA CZARNIECKA pracująca na co dzień w Fundacji „Rodzić po ludzku”, wspierająca młode matki
w początkach macierzyństwa i szkoląca jako międzynarodowa instruktorka położne i doule z masażu dziecięcego. Małgorzata wraz z dojrzewaniem, odkrywaniem siebie znalazła w sobie siłę i motywację by wspierać, inspirować kobiety 50+.
Od 2015 roku rozpoczęła się jej przygoda i współpraca (obecnie w zespole Fundacji) z Fundacją "Korony Drzew" - dobre życie po 50 oraz Fundacją Teatr Praktyczny.
Małgorzata od dłuższego czasu spotyka się z grupą kobiet i wspólnie tworzą każda własną mapę marzeń. Te twórcze i inspirujące spotkania są zawsze okazją do śmiechu, humoru, czasami po prostu wsparcia.

Prosimy o zgłoszenia przez poniższy formularz lub telefonicznie do Małgosi - tylko sms-y na nr 691538628

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie warsztaty inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę