Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Koncert orkiestr Straży Granicznej i Policji „Hymn nad hymnami”

Koncert orkiestr Straży Granicznej i Policji „Hymn nad hymnami”

reklama
📅 Data: sobota, 24 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Zamkowy (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Nieśmiertelne szlagiery, znane przeboje filmowe i melodie patriotyczne zabrzmią już w tę sobotę na warszawskim Placu Zamkowym. Towarzyszyć im będą pokazy musztry paradnej w wykonaniu orkiestr Policji i Straży Granicznej.

Sobotnia impreza odbędzie się pod patronatem Mariusza Błaszczaka, ministra spraw wewnętrznych i administracji. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Początek o godzinie 13:00. Swój repertuar zaprezentują dwie orkiestry reprezentacyjne – Policji i Straży Granicznej. Obie są znane ze swoich porywających interpretacji klasycznych utworów i spektakularnych pokazów musztry do wtóru muzyki. Wymagający meloman, wielbiciel dawnych hitów, czy rodzina na spacerze – na każdego czekają wyjątkowe chwile.

Sobotni koncert jest organizowany z okazji wydania przez MSWiA poradnika „Hymn Polski”. Zawiera on wskazówki dotyczące zachowania podczas wykonywania lub odtwarzania Hymnu i tego jak śpiewać Hymn nie popełniając błędów. Ten bogato ilustrowany poradnik powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą śpiewać Hymn Polski z serca i z szacunkiem. Znajdują się w nim też informacje, które pomogą zrozumieć znaczenie słów Mazurka Dąbrowskiego i poznać jego historię. Podczas imprezy będzie można otrzymać bezpłatny egzemplarz tej publikacji.

Koncert na Placu Zamkowym to okazja do przypomnienia sobie ulubionych melodii i doskonały sposób na spędzenie weekendu z rodziną lub przyjaciółmi. Serdecznie zapraszamy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę