Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kulturalna Wisła w La Playa

Kulturalna Wisła w La Playa
📅 Data: sobota, 8 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, La Playa (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na pierwsze spotkanie z naszą wiślaną Syrenką już w sobotę 8 lipca, tuż nad brzegiem Wisły, w roztańczonej La Playa! Tym wydarzeniem inaugurujemy wakacyjną serię spektakli, warsztatów i gier miejskich pod nazwą Kulturalna Wisła: 08 lipca - 24 września 2017, przygotowaną specjalnie przez naszą Fundację dla żądnych przygód rodziców i dzieci!

G R A M I E J S K A

Z A P I S Y N A G R Ę M I E J S K Ą JUŻ O T W A R T E !
zapisy@kulturalnedzieci.pl

Drodzy Gracze! Czekać na Was będzie nie lada wyzwanie! Sprostają tylko najwytrwalsi… nasza wiślana Syrenka zgubiła podczas sprzątania Terenu Nadwiślanego pięć swoich sióstr… potrzebna jej Wasza pomoc w poszukiwaniach! Znajdziecie się na ternie Pragi Północ. W tej dzielnicy nad Wisłą rozciągają się tereny Portu Praskiego. Wzdłuż rzeki bardziej na północ, w rejonie dawnej historycznej Pragi, zburzonej w czasie wojen XVIII i XIX wieku, znajduje się Park Praski i warszawski Miejski Ogród Zoologiczny. Bacznie się rozglądajcie… mapka wskaże Wam gdzie mogą błąkać się zagubione siostry Syrenki. Kiedy już je znajdziecie, pomóżcie im rozwikłać zagadki, z którymi się zmagają i wskażcie im drogę do Syrenki - w zamian otrzymacie punkty zwycięstwa!


P O Z O S T A Ł E A T R A K C J E W L A P L A Y A

Dla tych, którzy nie wezmą udziału w grze, * * * o godz. 10.30 * * * rozpoczną się W A R S Z T A T Y T A N E C Z N E I P L A S T Y C Z N E oraz W A R S Z T A T Y K S I Ę G A R N I E G M O N T , dla małych konstruktorów ustawimy K Ą C I K F I R M Y A L E X A N D E R, dla mam S T O I S K O Arbonne - Wegańskie kosmetyki, na wszystkich czekać będzie też tajemniczy G O Ś Ć S P E C J A L N Y , a * * * o godz. 12.30 * * * zapraszamy na pokaz mody TUTU Princess :)

* * * O godz. 13.00 * * * rozpoczniemy nasz M U Z Y C Z N Y , I N T E R A K T Y W N Y S P E K T A K L " W I Ś L A N A S Y R E N K A ", po którym ogłoszone zostaną ze sceny W Y N I K I G R Y M I E J S K I E J , a Syrenka wręczy zwyzięzcom NA G R O DY ufundowane przez naszych wspaniałych Partnerów: Ziaja Polska, Arbonne - Wegańskie kosmetyki, ALEXANDER, Żywiec Zdrój, Literówka - bezbłędnie opowiedziane historie; Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, DinoPark

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: spotkanie teatr warsztaty inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️