Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spacer po Woli

Spacer po Woli

reklama
📅 Data: sobota, 24 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Do którego z wolskich pomników przykleił się ślimak? Co łączyło Tatę Tasiemkę z biznesem przez duże "B"? Jaką sławę żegnał wzruszony tłum przy zapomnianych dziś wolskich rogatkach? Przekonamy się o tym podczas sobotniego spaceru, po który zupełnie nowym okiem spojrzysz na tę okolicę.

Poznaj Warszawę, jakiej nie znałeś. Razem sięgnijmy do historii stolicy oraz jej źródeł. Dołącz do wyjątkowego spaceru po jednej z najciekawszych części Warszawy, jaką jest Wola.

Wycieczka jest objęta patronatem 19. Dzielnica, a spacer odbędzie się pod przewodnictwem jedynej w swoim rodzaju Hanki Warszawianki - varsavianistki, autorki książek i gier miejskich Detektywi w wielkim mieście, znanego specjalisty w dziedzinie historii Warszawy.

Termin: Sobota, 24 czerwca 2017
Godzina: 14:00-16:00

Bezpłatnych zapisów można dokonać pod adresem mailowym: [email protected] z dopiskiem "Spacer po Woli", podając imię i nazwisko.
Liczba miejsc ograniczona: 40 osób

O wycieczce:
Wola w ostatnich latach jest jedną z najważniejszych i najprężniej rozwijających się części stolicy. Doskonałą okazją do poznania jej historii jest setna rocznica przyłączenia jej do Warszawy.
Spacer zaczniemy przy kościele św. Andrzeja Apostoła (przy ul. Chłodnej 9), który w tej okolicy był pierwszym kościołem, zmieniającym oblicze społeczne.
Wycieczkę zakończymy małym poczęstunkiem w 19.Dzielnicy, gdzie każdy z uczestników otrzyma broszurę z fotografiami na temat odwiedzonych miejsc.

Spotykamy się 24 maja, o godzinie 14:00 przy kościele Św. Andrzeja Apostoła (ul. Chłodna 9).

Dołącz do wydarzenia już dzisiaj i nie zapomnij zajrzeć na stronę 19. Dzielnica, dzięki której organizowany jest spacer: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę