Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Praski Blues

Praski Blues
📅 Data: piątek, 30 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Południe, Park Skaryszewski (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


PRASKI BLUES w Parku Skaryszewskim.
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy Państwu przedstawić nową inicjatywę kulturalną na Pradze Południe - cykl koncertowy pod nazwą PRASKI BLUES.

Nasze pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 30 czerwca 2017 roku, o godzinie 19:00 w Muszli Koncertowej Parku Skaryszewskiego.
WSTĘP WOLNY.

Ideą imprezy jest prezentacja różnych gatunków bluesa, granych i śpiewanych przez szerokie grono warszawskich muzyków, hołdujących tej muzyce i dobrze się w niej czujących.
Każde ze spotkań rozpocznie się krótkim koncertem zaproszonego zespołu, który po występie, wraz z organizatorem poprowadzi wspólne, improwizowane granie, czyli Jam Session. Do tej części imprezy zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby podzielić się swym talentem i umiejętnościami z innymi muzykami i oczywiście z publicznością. Prosimy więc o zaproszenie rodziny, znajomych i przyjaciół, przyniesienie instrumentów i pozytywnych wibracji...
Wszystkie koncerty poprowadzi red. Zbyszek Jędrzejczyk.

Zagra na nim „saskokępska" grupa BLUES TIME, która po krótkim koncercie zaprosi muzyków i publiczność do wspólnego, niewątpliwie wspaniałego Jam Session!

BLUES TIME
Zespół powstały w tym składzie w 2010 roku, o wyraźnym charakterze bluesowym, nie stroniący jednak od boogie, country ballady czy rocka, często działający w formule tzw. otwartego jamu. Stąd wielu zaprzyjaźnionych muzyków, kolegów i przyjaciół, którzy zawsze się na koncertach pojawiają, często zasiada do wspólnego, spontanicznego grania. Element improwizacji jest jednym z głównych i podstawowych elementów zespołu i towarzyszy każdemu występowi. Przyświeca nam zasada dobrej zabawy z wspólnego, szczerego grania, przybliżaniu klasycznego, amerykańskiego bluesa w jego czystej formie, odciskając jednak na nim nasz osobisty urok, a więc gramy bez specjalnych pretensji do filharmonicznej precyzji, a tym bardziej do list przebojów... :)

Tomasz Bielecki - harmonijka
Zbyszek Jędrzejczyk - gitara akustyczna, śpiew
Włodzimierz Tyl - instrumenty klawiszowe
Piotr Głudkowski - bas
Andrzej Kubacki - perkusja

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Południe lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️