Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Mystic Nights - Micah Shemaiah feat. Malik Singledread

Mystic Nights - Micah Shemaiah feat. Malik Singledread
📅 Data: sobota, 1 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Boogaloo Beach Bar, Wybrzeże Gdyńskie 2 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W każdą sobotę w Boogaloo Beach Bar ma miejsce Mystic Nights - część kultowego międzynarodowego cyklu, rozpoznawanego przez imprezowiczów ze wszystkich stron świata, który na Plażę Żoliborz sprowadzi czołowe gwiazdy spod znaku muzyki reggae i dancehall.

Tym razem gwiazdą Mystic Nights będzie Micah Shemaiah!

Razem z nim zagra kolektyw Mystic Roots (Berlin).

Start: 22:00
1.07.2017
Wstęp: Free

Micah Shemaiah (JAM)
Micah Shemaiah pochodzi prosto z Jamajki, z Kingston City. Dorastał w rastafariańskim domu zgodnie z zasadami 12 szczepów Izraela. Właśnie dzięki temu udało mu się zbudować solidny fundament dla swojej twórczości. Micah Shemaiah śpiewa w stylu, który skradł serca fanów reggae na całym świecie. Jego winylowa siódemka “Dread at the Control” była dużym krokiem w rozwoju młodego jamajskiego ruchu roots. Odnoszące sukces single otworzyły mu drogę do europejskiej trasy rok później, podczas której wystąpił m.in. na Rototom Sunsplash, Uprising czy Regałowisku. Micah Shemaiah jest znany ze swoich występów nasyconych duchową energią. Wydał trzy albumy: “Rastaman Meditation” (2009), „Shalalak” oraz „Original Dread” (obydwa 2015).

Malik Singledread
Sound system z Warszawy, reprezentowany przez selectora Malika. Powstał w 2002 roku, początkowo funkcjonując również jako dystrybucja płyt winylowych. zagrali kilkaset imprez na terenie Polski oraz w Niemczech, na Ibizie, w Czechach, na Litwie i w Rosji. Kolekcja Malika liczy ok. 8 tysięcy 7" singli i LP, po które jeździł min. na Jamajkę.

Mystic Roots (Berlin)
Znawcy tropikalnych melodii i egzotycznych dźwięków. Grali na jednej scenie wspólnie z The Wailers, Luciano, Buju Bantonem czy Dawn Penn. Gospodarze Sunday Selection w Berlinie i organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. To rozpoznawalna światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

#letsBoogaloo

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Żoliborz lub w kategoriach: impreza koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧