Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

O!PLA - Plan Filmowy na Placu Zabaw

O!PLA - Plan Filmowy na Placu Zabaw

reklama
📅 Data: wtorek, 04 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Zabaw, bulwar B. Grzymały-Siedleckiego (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Przegląd polskich animowanych krótkich metraży - laureatów IV Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA wybranych przez publiczność z 69. polskich miejscowości, to zdumiewająca mieszanka technik, stylów i emocji.

W tym wyjątkowym dniu zapraszamy na pierwsze spotkanie z laureatami V Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA. Na początek filmy nagrodzone Brązowymi i Srebrnymi Tobołkami Koziołka Matołka, czyli kolejno 3. i 2. miejsca na podium O!PLA.

W PROGRAMIE:
TRZECIE MIEJSCA - „BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA”
KATEGORIA STUDYJNA: GYROS DANCE (2016, 14’39”), Piotr Loc Hoang Ngoc (FUMI Studio)
KATEGORIA SZKOLNA: PIES SCHROEDINGERA (2016, 8’51”), Natalia Krawczuk (PWSFTviT ŁÓDŹ)
KATEGORIA OFF & GO!: ŚLEDZIOWO CZYLI FENOMEN PODLASKIEJ EGZYSTENCJI (2016, 7’04”), Agnieszka Waszczeniuk
KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP: BREAK UP (2017, 4’05”), Joanna Wójcik, Jarek Moździerz | Groove Brotherrs & O.S.T.R.
KATEGORIA FORMANIMY: MONUMENT (2016, 2’30”), Marcin Giżycki
KATEGORIA ANIMOWANE FRASZKI: WIKING (2015, 1’53”), Wiktor Pietrzak (PJATK WARSZAWA)
KATEGORIA POZA POLSKĄ: SEKS DLA OPORNYCH (Kanada, Niemcy, Polska 2015, 12’), Izabela Plucińska (Clay Traces, National Film Board of Canada, Fundacja Las Sztuki)
WYRÓŻNIENIA ZA ZAJĘCIE IV MIEJSCA / WYRÓZNIENIE SPECJALNE:
DEKONSTRUKCJA OSOBOWOŚCI | Polska 2016, 5’51” | Agnieszka Konarska | PWSFTviT ŁÓDŹ
DRUGIE MIEJSCA - „SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA”:
KATEGORIA STUDYJNA: TA NIESFORNA CIELESNOŚĆ (2015, 9’45”), Joanna Wójcik (Marek Serafiński Studio Graficzno-Filmowe)
KATEGORIA SZKOLNA: BANKIET (2016, 3’50”), Julia Orlik (PWSFTviT ŁÓDŹ)
KATEGORIA OFF & GO!: SHORTSEEING (2017, 8’), Jakub Romanowicz (Kaszalot Studio)
KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP: FAJNIE (2016, 4’09”), Paweł Miszewski i Bogdan Wrzeciono | Maciej Maleńczuk
KATEGORIA FORMANIMY: ZDARZENIE PLASTYCZNE (2016, 5’11”), Tymon Albrzykowski (FUMI Studio)
KATEGORIA ANIMOWANE FRASZKI: KIEŁBASA Z RYBĄ (2016, 1’37”), Michał Sulej (UMCS LUBLIN)
KATEGORIA POZA POLSKĄ: ONCE UPON A LINE (USA 2016, 07’06”), Alicja Jasina (University of Southern California)

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę