Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Joga w Parku Ulricha w Wola Parku

Joga w Parku Ulricha w Wola Parku

reklama
📅 Data: sobota, 26 sierpnia 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Joga odpręża, wzmacnia, zmniejsza ból i poziom stresu. A to i tak zaledwie część jej zalet, o czym przekonają się odwiedzający Wola Park w sobotnie popołudnia. W każdą sobotę wakacji o godzinie 13:00 w Parku Ulricha (przed Wola Parkiem) odbywać się będą bezpłatne zajęcia jogi, które poprowadzi instruktorka siłowni Calypso - Natalia Grądzka. Podczas zajęć będzie można przetestować też ekologiczne maty MIAMIKO.

Joga dobra na wszystko
O właściwościach jogi słyszała prawdopodobnie większość z nas. Joga jest doskonałym źródłem relaksu, lekiem na wiele dolegliwości, a nawet sposobem na szczupłą sylwetkę. Regularne ćwiczenia pozwalają zachować zdrowie, ponieważ wspierają funkcjonowanie wielu układów organizmu. Joga zmniejsza bóle pleców i głowy, obniża ciśnienie krwi i zmniejsza bezsenność. Ponadto poprawia kondycję, wzmacnia siłę mięśni i witalność, poprawia metabolizm i zwiększa elastyczność ciała. Oprócz korzyści dla różnych części organizmu wpływa też na umiejętność radzenia sobie ze stresem. Chyba warto spróbować?

Na jogę do Wola Parku
Zdrowy i aktywny tryb życia jest bardzo ważny w IKEA, która jest właścicielem Wola Parku.
- Park Ulricha, który znajduje się na terenie Wola Parku jest idealnym miejscem na letnie zajęcia. A joga idealnie wpisuje się w potrzeby naszych klientów – jest to forma aktywności, którą może uprawiać każdy – od dzieci do osób starszych. Zacząć można w każdym momencie życia, a efekty są bardzo szybko widoczne. Dlatego chcemy zaproponować naszym klientom taką formę spędzania wolnego czasu w wakacje – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz Kierownik Marketingu w Wola Parku.

Joga w Parku Ulricha to szansa na ciekawe spędzenie wolnego czasu. W każdą sobotę od 1 lipca do 26 sierpnia o godzinie 13:00 będzie można uczestniczyć w bezpłatnych sesjach jogi. Podczas zajęć uczestnicy poczują prawdziwy wakacyjny relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii. Spróbować jogi mogą wszyscy chętni – zarówno ci, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tym rodzajem ćwiczeń, jak i ci, dla których joga to niemal codzienność.

Zajęcia w Parku Ulricha poprowadzi Natalia Grądzka, która jogę praktykuje od 2006 roku, a zajęcia prowadzi od ponad sześciu lat. Natalia uczestniczyła w trzyletnim kursie nauczycielskim jogi według metody B.K.S. Iyengara prowadzonym przez Henryka Liśkiewicza. Regularnie bierze udział w warsztatach i w zajęciach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli.

W trakcie ćwiczeń będzie też można wypróbować specjalne ekologiczne maty firmy Miamiko.

Partnerami cyklu „Joga w Parku Ulricha” jest Calypso Fitness Club w Wola Parku oraz Miamiko – producent ekologicznych mat do jogi.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę